23 مدل از بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه [اصل و عالی]

اگر بافت و رنگ آن به درستی انتخاب شود میتواند نقصهای صورت را تا حد زیادی بپوشاند و جلوه چهره افراد را بهتر از قبل کند. باید با این نکته اشاره کرد که کرم پودرها بافت سنگین تری نسبت به پنکک ها دارند. کرم پودر و انواع پنکیک یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایش صورت به حساب می آیند که پایه امولسیونی دارند و با اسفنج روی پوست پخش می شوند. البته در طی سالیان اخیر، استفاده از انواع کرم پودر گیاهی نیز جای افتاده است. اگر صورتتان یکدست است و دنبال ظاهری طبیعی میگردید، از کرم پودری استفاده کنید که پوشش دهی جزئی و کمی دارد.

این نوع از کرم پودر ویژگی های زیادی دارد و خرید کرم پودر مایع باعث می شود شما ویژگی هایی مانند مناسب برای انواع پوست ، طرز استفاده آسان ، امکان میکس کردن با هایلایتر یه کرم پودر خوب واسه پوست چرب و … این محصول تاثیر زیاد و قابل توجهی در زیبایی چهره افراد دارد و خرید کرم پودر بهترین گزینه برای زیرسازی آرایش بانوان است. این کرم پودر به دلیل ماندگاری و پوشانندگی بالایی که دارد، برای خانمهایی که فعالیت زیادی دارند بسیار مناسب است و قادر است برای مدت زمان طولانی، پوستتان را تازه و شاداب نگه دارد. این کرم پودر محبوب در برابر گرمای محیط که باعث تعریق بیش از حد شده مقاوم بوده و هیچ گونه ماسیدگی بر روی پوستتان ایجاد نمیکند.

بعد از مدتی حتی از این بدتر هم میشود که دیگر با کرم پودر هم پوستتان صاف نخواهد شد. کرمپودر تیوپی گابرینی با حجم 40 میلیلیتر با پوست شما سازگاری دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری میکند. یکی از راه های تعیین رنگ زمینه ی پوستتان، این است که ببینید رگ های مچ دست شما زیر نور خورشید چه رنگی است. بهترین راه حل برای این مشکلات ، خرید کرم پودر پوست چرب است. به طور کلی استفاده از انواع کرم پودر بهترین راه حل برای پنهان کردن جوش های صورت و لکه های پوستی است. به طور کلی شما باید معیارهای مختلفی را برای خرید بهترین کرم پودر در نظر بگیرید و در انتخاب خود دقت بیشتری کنید زیرا اگر نوع پوست خود را نشناسید، حتی خرید کرم پودر با کیفیت هم میتواند جواب عکس بدهد و شما را به نتیجه دلخواه نرساند.

خرید کرم پودر نامناسب و استفاده از کرم پودری که مخصوص پوست چرب نباشد ، باعث بسته شدن منافذ می شود و پس از مدتی شاهد جوش و آکنه بر روی پوست خواهیم بود. این محصولات اکثرا به صورت مایع و جامد هستند و حاوی ترکیباتی هستند که ترشح چربی را کنترل می کنند و ایجاد جوش و آکنه را تشدید نمی کنند. این مواد معمولا به شکل مایع هستند و رنگ کرم دارند. این افراد معمولا در فصل های مختلف از انواع کرم پودر استفاده می کنند و کرم پودرهایی که پایه آنها آب است ، بهترین گزینه برای اینگونه افراد است.