آتلیه فیلمبرداری

آتلیه فیلمبرداری

آتلیه فیلمبرداری

عمولا عروس و داماد قبل از این که گزینش های خویش را برای عروسی نهایی کنند، مدتی را سردرگم و متحیر هستند. بالا و پایین کردن ارزش سرویس ها ارائه شده، میزان مرغوب بودن سرویس ها و شیوه ی بازخورد ارائه دهندگان همه ی آن چیزی می باشد که منجر سردرگمی عروس و داماد ها در آستانه ی ازدواج می شوداغلب موسسه های عروسی، همت می نمایند که عروس و داماد را مجاب نمایند که میزان مرغوب بودن خدماتشان منحصربه‌فرد به فرد است و بقیه ی رقبا بدون شک نمی توانند حیاتی این میزان مرغوب بودن سرویس ها مد حیث را به خرید کننده ارائه دهند. در همین بازار داغ، چیزی که اکثر زمان ها گم می شود، ملاک ها، سلیقه ها و مراد های خود عروس و داماد استبه طور معمول اغلب آن ها تحت اثر گذاری تبلیغات فریبنده قرار می گیرند وممکن هست گاهی همین فریفتگی تبعاتی هم برایشان به همراه داشته باشد.

این تبعات می تواند دامنه ی گسترده ای داشته باشد مثلا: رفتن به سراغ آتلیه هایی که امانت دار نیستند، آتلیه هایی که کیفیت سرویس ها شان را کمتر می دهند ولی اذعان می کنند که دقیقا همان چیزی را به شما ارائه کرده‌اند که در قرارداد ذکر شده است. رفتارهایشان موقع عقد قرارداد فراوان خوب، موجه و مبادی آداب هست اما ممکن میباشد موقع مراسم کلیدی رفتارهای تند و پرخاشگرانه، موجب ناراحتی شما، در بهترین روز زندگی تان شوند. بهترین اقدامی که می توان به جهت فرار و گریز از دام تبلیغات فریبنده انجام داد، تحقیق کردن استچنانچه شما چند ماه قبل از مراسم، تحقیق خودتان را شروع کنید؛ بدون شک بدون چاره نمی شوید اهمیت عجله و بدون فکر تصمیم بگیرید و به جهت از دست ندادن موقعیت، بی گدار به آب نمی زنید. مطمئنا هر چه زمانه کمتری تا مراسم عروسی تان باقی مانده باشد، استرس شما برای انتخاب آتلیه اکثر خواهد شداین دستور موجب می شود از خیلی از خواسته های خود کوتاه بیاید تا بتوانید اساسی آتلیه ی مورد حیث تان قرارداد ببندید (بهترین ست لباس فرمالیته)

حریم شخصی

– برای اکثری از مردم میهن ما، محافظت حریم فردی اصلی دارد. ممکن هست حتی عروس و داماد اشخاصی مذهبی و معتقدی نباشند اما همین امر عامل نمی شود که حریم خصوصی شان خدشه دار شود و عکس ها و فیلم های عروسی شان در فضای مجازی نشر یابد. در حالی که امروزه شاهد همین دستور هستیم که آتلیه های عروسی، به راحتی حریم خصوصی افراد را نادیده گرفته و به قصد تبلیغ کارشان، عکس ها و فیلم های خصوصی مشتریان شان را در فضای مجازی نشر می دهند. پس برای این‌که گرفتار چنین موسسه های ینشوید باید بسیار هوشیار و باخبر باشیدکارایی کنید موقع عقد قرارداد، ذکر کنید که شما مایلید فولدر اهمیت عکس و فیلم مراسم تان را پس از نقطه نهایی فعالیت تحویل بگیریدیا این که تاکید نمایید که ترجیح می بدهید نمونه های عکس های عروسی تان در آرشیو موسسه باقی نماند.

زمان بندی درست

بخش اعظمی از عروس و داماد ها از بد قولی آتلیه ها، ناراضی هستندبسیاری از موسسه های عکاسی و فیلم برداری در تحویل عکس و فیلم عروسی مضاعف بدقول میباشند و در هنگامی که متعهد شده اند، عمل را تحویل نمی دهندبراین اساس واجب است، در قراردادتان دوران دقیق تحویل فعالیت مشخص شود و بعد از آن از نقطه نهایی مراسم، هیچ عذر و بهانه ای برای تاخیر پذیرفته نشود.

ضامن میزان مرغوب بودن خدمات

 به طور معمول هیچ تضمینی برای خدمات ارائه شده، بهتر از نمونه های قبلی قایل اعتماد نیستدرصورتیکه به طور دقیق کارهای آتلیه را بازدید نمایید می توانید به طور انقطاع تصمیم بگیرید که می‌خواهید اساسی سرویس ها عکاسی عروسی تان را به این موسسه بسپارید یا خیر.

فهرست سرویس ها و بها پیشنهادی

در این مطلب همت کرده ایم، لیست جامعی از خدمات عکاسی و فیلم برداری را مطابق تعرفه سال 1398 برایتان فهرست کنیم. بر شالوده کم یا مضاعف شدن این خدمات، قیمت پکیج مد نظر شما نیز ارتقاء یا این که کمتر می یابد. آتلیه ای را که انتخاب می نمایید مسلما بایستی جدیدترین ترفند ها، و به روز ترین تجهیزات را در اختیار داشته باشد و بتواند رویای فرضی شما را به خوبی عملی کند.

پکیج نامزدی، عقد

 معمولا در مراسم های نامزدی و عقد تعداد مهعمان ها کمتر از مراسم عروسی میباشد و به عامل خودمانی بودن مراسم، اکثر وقت ها به تشریفات گسترده ای نیاز پیدا نمی شودبدین ترتیب حیاتی حداقل امکانات هم می تواند خاطره های خوش این روز را تصویب کردسرویس ها این مراسم در سال 1398 شامل موارد ذیل است: دوربین فیلمبرداری + ۱ دوربین عکاسی دوربین های فیلمبرداری FULL HD دوربین های عکاسی فول قاب DSLR عکاسی و فیلمبرداری که شامل عکاسی در باغ و آتلیه و خود مجلس در روز مراسم خواهد بود. عکاسی مراسم عقد مونتاژ و تدوین کردن فیلم به رخ FULL HD ۴ عدد شاسی ۴۰*۳۰ ۱ عدد شاسی ۷۰*۱۰۰ ۲۰ عدد عکس ۲۱*۱۶ مبلغ نهایی این خدمات چیزی در بین دو تا دو و نیم میلیون تومان برآورد می شود,

پکیج مراسم عقد و عروسی

در مراسم عروسی به عامل اینکه فضای تالار بزرگتر می باشد و مهمانان آقا و خانم در بخش های جدا از هم حضور دارند، نیاز داریم که تجهیزات عکاسی و فیلم برداری به جهت هر دو بخش در اختیار داشته باشیم (ضبط تیزر تبلیغاتی)

همین سرویس ها به طبع گسترده خیس از پکیج قبلی خواهد بود. 2 دوربین فیلمبرداری + 2 دوربین عکاسی دوربین های فیلمبرداری FULL HD دوربین های عکاسی فول کادر DSLR عکاسی و فیلمبرداری که شامل عکاسی در باغ و آتلیه و خویش مجلس در روز مراسم خواهد بود. عکاسی مراسم عقد عکاسی و فیلمبرداری از همگی بخش های مراسم و میهمانان مونتاژ و بنا کردن فیلم به رخ FULL HD تدوین کردن فیلم مراسم به رخ مخصوص که شامل کلیپ هایی از تک تک صحنه ها و بخش های مراسم خواهد بود. آلبوم دیجیتال 20 صفحه ای سایز 40 در 80 8 عدد شاسی ۴۰*۳۰ 1عدد شاسی ۷۰*۱۰۰ 40عدد عکس ۲۱*۱۶ بها پایانی همین پکیج چیزی حدود 4 میلیون تومان تومان خواهد بود.

منبع: studiotermeh.com