ابزارهای اتصال ساده | وبلاگ ست

Rolodex و Filofax چندی پیش ناپدید شدند ، اما ما هنوز همه از ابزارهایی استفاده نمی کنیم که هماهنگی افراد و زمان را آسان تر می کند.

من از Calendly برای رزرو انواع مختلف بحث 1 در 1 استفاده می کنم. آن را طوری تنظیم کردم که به تقویم خود به پنجره های خاصی دسترسی داشته باشم. سپس ، من فقط پیوند را ارسال می کنم (به عنوان مثال ، برای تماس با زوم 15 دقیقه ای) و شخص دیگر می تواند هر زمان را که برای او مناسب است انتخاب کند. انجام شده. رفت و برگشت ندارد.

من از Streamyard برای گفتگو با یک یا دو نفر استفاده می کنم که می تواند ضبط شود یا به طور مستقیم در رسانه های اجتماعی پخش شود. این یک جایگزین عالی برای یک جلسه زنده بزرگنمایی است که در آن از کل تیم خود می خواهید مکالمه ای را که اتفاق می افتد تماشا کنند. با ارسال یک ضبط به جای آنها ، آنها می توانند آن را به راحتی تماشا کنند و حتی آن را سرعت بخشیده یا دوباره تماشا کنند.

من متوجه شده ام که وقتی می خواهید پنج یا ده نفر را در یک جلسه یا تماس زنده هماهنگ سازماندهی کنید ، Doodle زمان زیادی را ذخیره می کند. به جای حلقه بی پایان حدس و گمان ، یک شبکه ساده وجود دارد و مردم به آنچه قابل اجرا است رای می دهند. هنوز هم یکپارچه نیست ، اما کار می کند.

فضاهای کاری مشترک مانند Google Drive و Lucid پیشرفت چشمگیری نسبت به ارسال اسناد و رفت و برگشت دارند. واقعا قابل مقایسه نیست

و Zapier در هنگام انتقال اطلاعات ، به طور منظم ، از یک سیلوی دیجیتالی به دیگری ، در سطح بعدی است. چند دقیقه طول می کشد تا راه اندازی شود ، اما پس از آن مقدار زیادی زمان صرفه جویی می شود و به شما این امکان را می دهد که به آنچه واقعاً برای انجام آن اینجا هستید برگردید.

همچنین Figma ، که به طور کلی برای ایجاد وب سایت ها استفاده می شود ، اما ابزاری قدرتمند برای همکاری گرافیکی است. اگر اهل فیگما هستید ، لطفاً از طریق این فرم به من اطلاع دهید. با تشکر.

گفتمان را فراموش نکنید ، هنگامی که شما و گروهی آماده اید تا در مورد توسعه ایده ها و بحث به روش های مقیاس پذیر جدی باشید.

همکاری ، ارتباط و قدرت همگام سازی هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. ما با هم بهتر عمل می کنیم.