اصلاح طرح لبخند؛ روش ها، قیمت و بهترین متخصصان

پس از ساخت مدل، بیمار باید برای ارزیابی آن مراجعه نماید. این تکنیک در پاسخ به درخواست بیمار و انتظارات او از زیبایی پس از درمان طرح لبخند ابداع شد. در این جلسه با فناوری تصویر برداری مدرن طرح لبخند دیجیتالی، عکس ها، قالب ها، و تصاویر رادیوگرافی با اشعه ایکس لازم از دندان ها و دهان گرفته خواهند شد. در این مرحله بیمار می تواند تغییراتی که مد نظر دارد را در طرح درمان ایجاد نماید.

ایجاد هماهنگی در بین همه این موارد به عهده دندانپزشک زیبایی است تا تناسب اجزای چهره برقرار شده و لبخندی زیبا برای فرد به ارمغان آورد. لبخندی که با همکاری خود شما طراحی شده است- یکی از شگفت انگیزترین مزایای طرح لبخند دیجیتالی این است که برای شما این فرصت را فراهم می آورد تا در طراحی لبخند خود مشارکت داشته باشید و با دیدن نتایج ارائه شده، قبل از شروع درمان می توانید انتخاب کنید چه تغییراتی در آن ایجاد شود.

بهبود روابط بین تیم دندانپزشکی در رشته های مختلف: به لطف طراحی دیجیتالی لبخند، همه متخصصانی که در این درمان نقش دارند، از دندانپزشک و جراح فک و صورت گرفته تا متخصصان آزمایشگاه می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند و هر زمان که لازم باشد برای حصول ایده آل ترین نتایج با یکدیگر بحث و گفتگو کنند. در همین جهت ما هم در این مطلب قصد داریم تا شما را به طور کامل با فراینداصلاح طرح لبخند و اینکه چگونه این فرایند به زیباتر شدن لبخند شما کمک خواهد کرد؛ آشنا کنیم. حال چه باید بکنید تا رابطه شما با لبخندتان تغییر کند.

علاوه بر این، حین حرف زدن، لبخند زدن، و نیز خندیدن از بیمار فیلم گرفته می شود تا اطلاعات دقیق مربوط به حرکات ماهیچه ها و تقارن چهره ثبت شوند. شاید شما نیز از نازیبایی های ظاهر لبخند خود- فاصله بین دندان ها، شکستگی یا کج شدگی آنها- آگاه باشید. بسیاری افراد وقتی تصمیم می گیرند لبخند خود را بهبود دهند علاوه بر بهره مند شدن از مزایای دندانپزشکی زیبایی می توانند از طرح لبخند دیجیتالی استفاده کنند که می تواند به استحکام دندان های باقی مانده نیز کمک کند، به مشکلات اساسی بپردازد و شما را بیشتر به داشتن لبخندی شفاف و طراحی لبخند دیجیتالی براق ترغیب کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتالی لطفا از سایت ما دیدن کنید.