بهترین گوشی اپل 2021 – آیفون چی بخریم؟

اگر پول کافی برای خرید یک گوشی پرچمدار آیفون اپل ندارید، خبر خوب برای شما این است که گوشی آیفون دست دوم در بازار بسیار زیاد است و به دلیل دوام بالا، این گوشیها از بسیاری از گوشیهای فابریک دیگر برندها، بهتر هستند. همچنین دارای ویژگیهای جدید هوشمندانهای است که به سادگی در iPhone های قدیمی وجود ندارد، مانند Animoji که به شما امکان میدهد ایموجیها را شخصی سازی کنید تا شبیه شما باشد و حرکات صورت را تقلید کند. اگر یک گوشی آیفون اپل جدید میخواهید که همهی ویژگیهایش در حد مطلوب باشد و صفحه نمایشی نسبتا بزرگ داشته باشد، خرید گوشی آیفون اپل ۱۲ را به شما پیشنهاد میکنیم.

در نهایت آیفون 13 پرومکس با ظرفیت ۴۳۵۲ میلیآمپر ساعت بیشترین تغییر را نسبت به نسل قبل خود داشته است. دوربین سلفی، یک لنز 12 مگاپیکسلی واید با دیافراگم f/2.2 دارد که در کنار یک سنسور تشخیص عمق و بیومتریک SL 3D، کامل می شود. یک حالت، عکس های 7 مگاپیکسلی با فاصله کانونی 30 میلی متر بوده و حالت دوم، تصاویر 12 مگاپیکسلی با FoV معادل فاصله کانونی 23 میلی متر است.

دوربین اولتراواید یا فوق عریض نیز، یک لنز 12 مگاپیکسلی با میدان دیدی به گستردگی 120 درجه دارد. خروجی دوربین تله فوتو عالی است. در این گوشی های سال 2020 قابلیت بزرگنمایی با استفاده از دوربین تله فوتو می تواند سبب شود تا اجسام در فواصل دور با جزئیات بیشتری نمایش داده شوند، ارتقای سیستم لرزش گیر، ارتقای سیستم فوکوس به صورت خودکار همه و همه برای کیفیت بیشتر تصاویر می باشد.

عمر این پردازنده ها هم به سبب کیفیت ساخت مناسب بالاست و این موضوع برای کاربران بسیار مهم است، چرا که آیفون در زمینه نرم افزاری تا مدت زیادی برای تمام گوشی هایش آپدیت ورژن های جدید ios را منتشر می کند و در نتیجه یک پردازنده قدرتمند که در سلامت کامل به سر ببرد کمک می کند تا کاربران به مدت طولانی تری قادر به استفاده از گوشی های خود باشند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی آیفون بدون رجیستری وب سایت خود باشید.