بک لینک (پی بی ان PBN) چیست ؟

بدیهی است بعد از جشنواره و جوایز دیگر نیازی به این سایت نخواهد بود و می توان آن را ترفند خوبی برای یک متخصص سئو دانست که آن را بخرد و به سایت خودش لینک بدهد.

بک لینک Pbn

اگر شما سایتی را خریداری کرده اید که در زمینه سلامت فعالیت می کند اما می خواهید آن را به پزشکی تغییر دهید، می توانید سایتی را تولید کنید که در زمینه سلامت و لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند.

برای انجام این کار باید چند محتوا با کیفیت عالی و سئو شده تولید کرده و بتوانید رتبه مناسبی را در گوگل بدست آورید. این بدان معنی است که دامنهها نمیتوانند هرگونه لینک ناخواستهای را نشان دهند که به آنها باز میگردد.

اما سایتی که این کار را نکرده بود 6% افزایش سئو را تجربه کرده بود. اما نکته قابل توجه این است که توسعه بک لینک pbn یک فرآیند با ارزش و بسیار پیچیده است و هزینه های بسیاری را به بار می آورد.

آیا در سال 2023 Pbn قدرت سابق را دارد ؟

بک لینک pbn یک مزرعه لینک به شمار می آید که از سال 1999 روی سئو تعریف و مطرح شد. با یک جستجوی ساده در فضای وب، سایتهایی را میبینید که به فروش PBN مشغولاند. آموزش PBN به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید سایت خود را بالا برده و رتبه آن را ارتقا دهید.

یعنی هر شخص می تواند با خرید دامنه ای وب سایتی، یک زنجیره ای از PBN را مختص به خود سازد. بسیاری از افرادی که قصد ساخت بک لینک PBN را دارند، با این سؤال رو به رو می شوند.

خرید بک لینک Pbn

به این مورد توجه کنید، هر وقت داشتید محتوا تولید می کردید چه متنی چه بصری باید یادتان باشد شما از تولید آن محتوا قصد دارید توجه عموم را به برند خود جلب کنید.

به بیان دیگر می توانید این دو موضوع را به گونهای کاملا حرفه ای به یکدیگر ربط داده و محتوا مناسبی برای آن تولید کنید. مرحله بعدی تولید محتوا سئو شده است. قابلیت ذخیره کارت های بانکی شما در اپلیکیشن برای استفاده های بعدی.

طراحی سایت: بک لینک های PBN اغلب دارای طراحی وب سایت و تم های یکسان هستند. بنابراین آموزش PBN و استفاده از روش های درست می تواند شما را از بسیاری رقبا جلو انداخته و رتبه سایت بسیار خوبی را از آن شما کند.

برای رپورتاژهایتان از عکسو و ویدیو هم می توانید استفاده کنید اما آپلود شده در وب یا هاست خودتان. اما خلاقیت مدیران وب همیشه یک قدم جلوتر از بهبود الگوریتمها بود، تا اینکه در سال ۲۰۱۴ گوگل تاب نیاورد و به دنباله آن تعداد انگشت شماری از بررسیهای کارشناسانش در حیطه شبکههای گسترده PBN را غیرفعال کرد.

یک وب سایت باید از نظر شکارچیان و در هنگام بررسی دستی، قابل اعتماد به نظر برسد، بنابراین مدتی را صرف ایجاد محتوا کنید. تا اینجا شما آموزش روش ساخت شبکه PBN ترکیبی را به خوبی یاد گرفته اید اما در هنگام ساخت این شبکه نکات بسیار مهمی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید پروژه ساخت این شبکه شکست خواهد خورد و نتیجه آن صرف هزینه های بسیار زیاد و جریمه شدن وب سایتتان را در پی خواهد داشت .

اگر سایت های موجود در شبکه، لینک جدیدی دریافت نکنند و یا در شبکه های اجتماعی فعالیت نداشته باشند، به مرور زمان بی ارزش شده و اعتبار خود را از دست می دهند.

نکته کلیدی این است که در لایه اصلی استفاده از رپورتاژ آگهی هارپورتاژ چیست از وبلاگ های پارسی زبان و دیگر انواع لینک های معتبر استفاده می گردد ، و این خود اعتبار صفحه مورد نظر شما را تسریع می کند.

ابتدایی ترین راهی که پیشنهاد شد ساختن وبلاگ های تخصصی در سرویس های رایگان بود؛ این عمل تاثیر بسزایی در رتبه بندی صفحات وب سایتی داشت. فرض کنید شما در حال تلاش برای ساختن شبکه ای شامل ۱۰ وب سایت هستید.

خرید بک لینک : pbn که مخفف عبارت Private Blog Network به معنای شبکه وبلاگ خصوصی است، یکی از راهکارهای رایج برای افزایش رتبه یا رنک وبسایتها و در نتیجه بهبود شرایط جستجو در موتور جستجوگر گوگل است.

همین امر سبب شد که وبمسترها به دنبال راه جدیدی برای ساخت pbn بودند که توانستند به Private Backlink Network دسترسی پیدا کنند. PBN مخفف Private Blog Network است که ما آن را به نام PBN می شناسیم.

بک لینک PBN، هایپرلینکهایی هستند که از شبکه ای از سایتها و وبلاگهای متصل ساخته شدهاند که معمولا به عنوان شبکه وبلاگ خصوصی (Private Blog Network) شناخته میشوند. بک لینک PBN یکی از روشهای ایجاد بک لینک میباشد که در صورتی که به درستی ایجاد نشود به عنوان سئو کلای سیاه شناخته شده و شامل پنالتی گوگل میشود.

بک لینک ها قادر هستند که عملکرد سئو را افزایش دهند؛ اما همین بک لینک pbn می تواند مضر باشد زیرا گوگل قادر است آن ها را ذخیره سازد که اگر این عمل صورت گیرد بک لینک ها نتیجه ای عکسی بر روی سئو خواهند داشت.

همچنین می توانید موضوع دامنه خریداری شده را تغییر ندهید. وبسایتهایی با طول عمر کوتاه میتوانند ریسک جریمه شدن را به جان بخرند زیرا این مالکان معمولاً فقط به دنبال ایجاد پایینترین رتبه درکوتاهترین زمان ممکن هستند.

این امر لزوماً چیز بدی نیست، فقط شما باید از آن آگاه باشید زیرا اگر سایت شما گرفتار موتورهای جستجو شود با خطر احتمالی مجازات و جریمه همراه است. اگر به درستی از PBNاستفاده نشود، ممکن است موجب اتفاقات بسیار بدی برای سایت شما شود و عواقب زیادی را در پی داشته باشد.

سپس هر چقدر که دلتان میخواهد برای این پروفایل ها بک لینک بخرید ، اصلاً مهم نیست بک لینک هایتان همگی خوب باشد – به درد نخورترین بک لینک ها را هم بخرید و اگر حوصله دارید خودتان شروع کنید برای آنها بک لینک سازی کنید تا هزینه کمتری برایتان داشته باشد .

در روش اول گوگل به دلایلی نظیر سو استفاده متخصصین سئو اعتبار کمتری به وبلاگ شما داده و آن را کم تر نمایش می دهد. گیل سئو از نام و ایمیل شما برای پردازش سفارش و پشتیبانی و ارتباط با شما استفاده می کند.