جامعترین آموزش ساخت و خرید بک لینک Pbn

در مورد استفاده از PBN برای این کار باید گفت که آپدیت الگوریتم های گوگل در جهتی حرکت کرده است که باز هم ارزشی که لینک سازی داشت را کمرنگ تر کرده است و اکنون فاکتور هایی مانند سرعت و کیفیت محتوا را پر رنگ تر و موثر تر از قبل کرده است و این موضوعی است که شما باید برای تعیین استراتژی گرای خود آن را در نظر داشته باشید.

اگر گوگل تشخیص دهد که شما از این روش استفاده کردهاید یا شما را به کلی از صفحات نتایج جستجو حذف میکند یا جریمه محتوای کم را برایتان اعمال خواهد کرد.

لینک سازی Pbn از رنک مستر

بعد از دو هفته تا یک ماه و نیم اثربخشی این روش را به خوبی خواهید دید و بهبود رتبه ی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. همه این اقدامات نه تنها وقت زیادی را از شما خواهد گرفت بلکه تمرکزتان را از سایت اصلی دور خواهد کرد.

اما این روش نیز به سرعت همه گیر شد و نتیجه آن، کاهش ارزش وبلاگها از نظر گوگل و کم شدن تاثیر این مدل خرید بک لینک pbn از رنک مستر بود. همانطور که در نمودار می بینید ما گره سمت راست وچپ را تا دو لایه بیشتر ادامه ندادیم، اما لایه وسطی را تا 3 لایه ادامه دادیم.

را همراه با تاثیراتی که دارد شنیده اید.

مطلب بک لینک چیست را بخوانید تا به طور کامل با بک لینک و اهمیت آن در سئو آشنا شوید. با ما همراه باشید تا به طور کامل با Pbn backlink آشنا شویم. در واقع هزینهها و ریسکهایی که استفاده از بک لینک pbn با خود به همراه دارد، به حدی است که به نظر میرسد ارزش خطر کردن و درافتادن با الگوریتمهای موتور جستجوی گوگل را نداشته باشد. احتمالا توی گپ و گفت های دوستانه زیاد اسم بک لینک PBN را همراه با تاثیراتی که دارد شنیده اید. گوگل متوجه میشود همه سایتهایی که به شما بک لینک دادهاند وبسایتهایی با فعالیت بسیار کم هستند که به ندرت بهروزرسانی میشوند، فقط به سایت شما لینک میدهند و معمولاً هم لینک سازی داخلی در آنها صورت نمیگیرد.

خرید بک لینک Pbn وقتی تعداد زیادی سایت به یک سایت دیگر لینک داده باشند و مالک همه آنها یک نفر باشد، بدون شک همگی بخشی از یک شبکه لینکدهی خواهند بود. از این مرحله به بعد ایجاد شبکه بک لینک pbn در وب سایتها با دامنهها کاملا مستقل به جریان افتاد که به مراتب ارزشمندتر از چیزی بود که در حالت لینک سازی از طریق وبلاگهای رایگان داشتیم. لینک سازی داخلی نیز در این سایتها صورت نمیگیرد.

ما در مورد اینکه به چه کسی بفروشیم نیز بسیار گزینشی هستیم.

همانطور که بالاتر نیز عنوان کردیم، بک لینک یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر رتبه بندی نتایج است. شکل گرفت و خیلی زود به یکی از تکنیکهای مهم و تاثیرگذار در سئو تبدیل شد. به همین دلیل گوگل به شدت با آن برخورد میکند و سایتهایی که از این روش استفاده کرده باشند جریمه میشوند. شاید این خیلی موعظه آمیز به نظر برسد، اما من صادقانه معتقدم که خط باریک تفاوت بین آنچه درست و غلط را مشخص میکند که این نحوه انجام آن است.

بک لینک Pbn

بازم تصمیم با شماست میتوانید از لینک سازی PBN رنک مستر استفاده کنید اما به نکاتی که اشاره کردیم حتماً توجه داشته باشید تا احیاناً سایت شما توسط گوگل و الگوریتم پنگوئن جریمه یا پنالتی نشود. حتی اگر درظاهر اینگونه است که با استفاده از آن استراتژیها میتوانید به رتبه بالایی برسید، این زمان سپری میشود.

اما در این ساخت “بک لینک PBN” همه چیز در اختیار شماست و نیازی به تعامل با مدیران و حفظ لینک تان در آن سایت را ندارید. اما اطمینان حاصل کنید که به یکباره به سایت خود بکلینک نمیکنید.

تا جایی که خود موتور جستجوی گوگل، فاکتوری به نام Page Rank را برای سایتها محاسبه و اعلام میکرد.

معمولاً بازاریابها به مدیران سایتها قول یک جهش ناگهانی در ترافیک و رتبه سایت را میدهند که البته محقق هم خواهد شداما اگر کمی آگاه باشید متوجه میشوید که همه اینها موقتی است و نهایتاً الگوریتم پنگوئن گوگل که وظیفه نظارت بر بک لینکها، رتبهبندی سایتها و شناسایی سایتهای اسپم را بر عهده دارد متوجه تخلف صورت گرفته خواهد شد.

با گذشت زمان تعداد وب مستر ها و سایت هایی که از این روش استفاده می کردند بسیار زیاد شد ولی با پیشرفت الگوریتم های گوگل ، سایت هایی که فقط در راستای افزایش سئو و نه تولید محتوا با کیفیت ، از این روش استفاده می کردند شناسایی و جریمه شدند.

بااینکه استفاده از شبکه وبلاگی در کوتاه مدت میتواند ترافیک زیادی را روانه سایت شما کند اما اگر از سوی گوگل شناسایی شود این موفقیت تبدیل به یک فاجعه خواهد شد. اما بعد ها گوگل با توسعه و پیشرفته تر کردن الگوریتم های خود، به دنبال آن بود که با PBN و Link Farm ها مقابله کند. اما همه این مزایا با یک غفلت و کار غلط کوچکی نابود میشوند.

اگر همه سایتهایی که در یک شبکه قرار گرفته و یکدیگر را تقویت میکنند، متعلق به یک شخص یا یک سازمان باشند، درک ارتباط میان آنها بسیار ساده خواهد بود.

از همه اینها واضحتر تغییری است که به ناگهان در نوع محتواگذاری و فعالیت سایت ایجاد میشود. مؤکدا توصیه می کنیم اگر با مفهوم سئو آشنایی ندارید، قبل از مطالعه ادامه مطلب، حتما مقالات پیشین آموزش بهینه سازی سایت وبه ویژه مقالات سئو چیست ؟ دانستن اینکه به دنبال چه نوع دامنه هایی برای ساخت pbn باید باشید تنها بخشی از کاری است که باید انجام دهید، در ادامه باید بدانید که این دامنه ها را کجا می توانید پیدا کنید.

آشنا شدید باید کمی هم اطلاعات درباره اینکه چرا متخصصین سئو به ساخت pbn اهمیت می دهند در دست داشته باشید.