خرید انواع دوچرخه ثابت و الپتیکال

حالا در حالی که به زانوها توجه دارید، پدال ها را بچرخانید. در حالی که پدال ها را به سمت پایین فشار می دهید، حالت ایستاده را حفظ کنید اما بر روی تکیه گاهها تکیه نکنید. پدال را اول ردی سرعت تقریبی 30 ثانیه و سپس روی حدود 60 ثانیه تنظیم کنید. می توانید در ابتدا به آرامی دوچرخه بزنید و به تدریج سرعت خود را افزایش دهید.

اکنون می توانید سرعت و شدت ورزش خود را افزایش دهید. کم کم فواصل زمانی را در جلسات تمرین خود قرار دهید تا به افزایش شدت آن کمک کنید. روی آن بنشینید و پاهای خود را روی پدال های آن بگذارید. پرورش ذوق به ورزش زمانی کارساز است که بذر آن از پیش کاشته شده باشد، پس پدال زدن روی یک دوچرخه بچگانه اولین قدم به سمت آینده ایست که با ورزش مأنوس است. رهایی از درد زانو: یکی از تبعات استفاده نادرست از دوچرخهی ثابت، درد در ناحیهی زانو و کمر است، اگر صندلی را صحیح تنظیم کنید و مچ پا را در وضعیت مناسب روی رکاب قرار دهید، خود را از این درد رها خواهید کرد.

قبل از اینکه سوار دوچرخه شوید، بدن خود را کش دهید. حالات از قبل تنظیم شده تمرین میتوانند حس و حال دوچرخه سواری تپه را شبیه سازی کنند. آن ها با این روش وزن خود را از دست می دهند و اندامشان مناسب تر می شود. هدف گذاری: نخستین گام این است که هدف خود را از خرید این وسیلهی هوازی خانگی تعیین نمایید، قصد بهرهبرداری معمولی دارید یا حرفهای، قرار است تنها خودتان از آن استفاده نمایید یا همچنین دوستان و اعضای خانواده، خرید شما باید پاسخگوی این سئولات باشد. همچنین می توانید یک جلسه خود را در طول روز به 2-3 دوره تقسیم کنید.

دوچرخه ثابت تاشو از بهترین گزینهها برای انتخاب یک دوچرخه ثابت خانگی است. دوچرخه ثابت در اصل همان دوچرخه است که از رکاب زدن بعنوان پایه اصلی فعالیت فیزیکی و کالری سوزی بهره میبرد و استفاده از آن در باشگاههای ورزشی و منزل که محیط کوچکی دارد و امکان دوچرخه سواری در فضای آزاد برای کاربر یا ورزشکار وجود ندارد معمول میباشد .

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت اقساطی لطفا از سایت ما دیدن کنید.