خواص قهوه لاته گانودرما موجود در سایت آریوکالا

 

خواص قهوه لاته گانودرما دکتر بیز

 

گانودرما لاته فاقد کافئین و لاکتوز است. قهوه لاته گانودرما برای درمان بسیاری از بیماری ها به ویژه دیابت و مشکلات گوارشی مناسب است.

 

بررسی کامل فواید و خواص قهوه لاته گانودرما

 

 

 

گانودرما لاته یکی از خوشمزه ترین نوشیدنی هاست. این در واقع یک شیر قهوه بدون لاکتوز است و انتخاب خوبی برای کسانی است که به لبنیات حساسیت دارند. علاوه بر طعم لذیذ خامه و قهوه سیر کننده، مصرف این نوشیدنی به دلیل وجود پودر گانودرما دارای خواص و فواید درمانی بسیاری است که در درمان یا پیشگیری از بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. اگر می خواهید در مورد فواید و خواص قهوه گانودرما لاته بیشتر بدانید، می توانید با ما همراه باشید.

خواص قهوه لاته گانودرما موجود در فروشگاه آریوکالا

یکی از مهم ترین کاربردهای قهوه گانودرما لاته، درمان بیماری های گوارشی به ویژه مشکلات معده است. بنابراین می توان گفت که این نوشیدنی درمان خوبی برای اسیدیته و ورم معده و همچنین رفلاکس معده به مری است و از آنجایی که میزان کافئین موجود در آن بسیار کم است، می تواند گزینه مناسبی برای درمان زخم معده و حتی زخم معده باشد. زخم های روده . . مصرف این نوشیدنی التهاب دستگاه گوارش را به میزان قابل توجهی کاهش و بهبود می بخشد، بنابراین می توان گفت که به عنوان یک فعال کننده گوارش استفاده می شود.

 

البته توجه داشته باشید که زمان و نحوه مصرف این قهوه بسیار مهم است و در صورت مصرف بیش از حد آن یا با معده خالی، به جای بهبود سیستم گوارش، باعث عفونت و زخم می شوید.

 

شکل 1

 

درمان یبوست با قهوه فوری 3در1 عصاره گانودرما و شیر خشک دکتر بیز

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دچار یبوست و دفع می شوید، بهتر است این قهوه را در یک دوره منظم و صحیح مصرف کنید، مشکلات گوارشی خود را حل کنید و مراحل هضم و دفع غذا را در بدنتان تسریع کنید. . در واقع به دلیل فیبر بالای این نوشیدنی و کافئین کم آن، علاوه بر التیام زخم معده، روند دفع را تسهیل کرده و عملکرد روده ها را نیز تقویت می کند.

 

خواص قهوه لاته گانودرما بیز

خواص گانودرما امروزه برای هیچکس ناشناخته است و تقریبا همه خواص این نوشیدنی را برای بدن می دانند. کافیست همین حالا فواید قهوه گانودرما را در موتورهای جستجو جستجو کنید و با مقالات علمی فراوان به نتایج مثبتی دست خواهید یافت. مصرف قهوه گانودرما توسط دکتر بیز به طور کلی به دلیل تقویت سیستم ایمنی، بهبود جریان خون و کاهش استرس می تواند تاثیر بسزایی در تنظیم هورمونی و سلامت عملکرد سایر اندام ها داشته باشد.

 

قهوه لاته گانودرما برای زخم معده

بیشتر زخم های معده توسط باکتری های خاصی ایجاد می شوند. از آنجایی که بسیاری از ایرانیان عادات غذایی سالم را رعایت نمی کنند، ممکن است دچار زخم معده شوند. مطالعات مختلفی در مورد تاثیر قهوه لاته گانودرما بر روند بهبود زخم معده انجام شده است. جالب است بدانید که این نتایج بسیار امیدوارکننده است و در تمام مواردی که زخم معده به دلیل اختلالات عصبی، باکتری ها و عفونت ها ایجاد می شود، استفاده از قهوه منجر به بهبود زخم و کاهش التهاب می شود. با این حال، در برخی موارد، زخم معده می تواند توسط برخی داروها ایجاد شود.

 

قهوه لاته گانودرما برای افزایش شیر مادر (قبل از بارداری)

کافئین موجود در این نوشیدنی می تواند در افزایش شیر مادر موثر باشد. مطالعات نشان داده است که نوشیدن 200 تا 300 میلی گرم قهوه در روز قبل از شیردهی به مادر آسیبی نمی رساند. البته بسته به نوع قهوه، زمان دم کشیدن و نوع دانه قهوه، میزان کافئین می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، طبق نتایج یک مطالعه قدیمی در سال 1984، شیر مادر پس از مصرف نوشیدنی های کافئین دار به حداکثر میزان خود می رسد. از آنجایی که کافئین می تواند بر الگوی خواب و اشتهای مادران تأثیر بگذارد، بهتر است مادران این نوشیدنی را عاقلانه و آگاهانه مصرف کنند.

 

قهوه لاته گانودرما برای افزایش شیر مادر (قبل از بارداری)

کافئین موجود در این نوشیدنی می تواند در افزایش شیر مادر موثر باشد. مطالعات نشان داده است که نوشیدن 200 تا 300 میلی گرم قهوه در روز قبل از شیردهی به مادر آسیبی نمی رساند. البته بسته به نوع قهوه، زمان دم کشیدن و نوع دانه قهوه، میزان کافئین می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، طبق یک مطالعه قدیمی که در سال 1984 انجام شد، شیر مادر پس از مصرف نوشیدنی های کافئین دار به اوج خود رسید. از آنجایی که کافئین می تواند بر الگوی خواب و اشتهای مادران تأثیر بگذارد، بهتر است مادران این نوشیدنی را عاقلانه و آگاهانه مصرف کنند.

خرید قهوه لاته گانودرما دکتر بیز

قهوه گانودرما لاته را می توانید از طریق بیزما از دکتر بیز خریداری کنید. دکتر بیز به همراه تیمی از متخصصان غذا و تغذیه توانستند قهوه ای بسیار خوش طعم و جذاب برای همه سلیقه ها تولید کنند. این نوشیدنی ها تمام خواص گانودرما را دارند. برای خرید این محصولات می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید تا در کمتر از 3 روز در هر کجای ایران که هستید محصول خریداری شده را دریافت کنید.