سالن عقد فضای باز روف گاردن در تهران – تشریفینو

البته لازم به ذکر است که معمولا یک سالن عقد تشریفاتی خود امکانات و خدمات زیادی را برای میزبانان و مهمان های آن ها در نظر می گیرد که یکی از این خدمات پذیرایی است اما ممکن است در بعضی مواقع میزبان بخواهد از خدمات موسسات تشریفاتی بهره مند شود و یا گاهی سالن عقد تشریفاتی خدمات پذیرایی را در لیست خدمات خود ندارد در نتیجه در چنین مواقعی شما می توانید از خدمات ارزنده تشریفات پل بهره مند شوید. همانطور که گفته شد به دلیل این که امروزه اکثر افراد مراسم عقد خود را در سالن عقد برگزار می کنند به همین دلیل نیز دفاتر عقد سالن های عقد جداگانه ای را برای برگزاری مراسم عقد در نظر گرفته اند که میزان مجلل بودن آن بستگی به دفتر عقدی دارد که انتخاب می کنید.

سعی کنید از سالن هایی استفاده کنید که کادر حرفه ای و متخصص در زمینه نظافت و تمیزی دارند. در همان ابتدا مشخص می شود حتی شما می توانید تعداد دفعات شارژ میز مهمانان خود را نیز مشخص کنید. زمانی که شما از خدمات کترینگ مجالس یک موسسه تشریفاتی بهره مند می شوید دیگر نباید نگران پذیرایی در سالن عقد تشریفاتی باشید چرا که تمامی خدمات از جمله پذیرایی، نوع غذا ها، نوشیدنی ها و… نوع و میزان مجلل بودن سالن عقد: حقیقتی که درباره اجاره سالن عقد تشریفاتی وجود دارد این است که با توجه به مجلل بودن و لوکس بودن سالن میزان هزینه پرداختی توسط زوج ها نیز متفاوت است به عنوان مثال مسلما هزینه اجاره یک سالن عقد تشریفاتی معمولی کم تر از اجاره یک سالن عقد مجلل و لاکچری است.

2-سالن عقد ورسا: سالن عقد و ازدواج ورسا، یکی از سالن های این مجموعه است كه با فضای باز و خارق العاده مراسم شمارا درنهایت جذابیت و خاطره انگیز پوشش خواهد داد. سالن عقد محلی است که زوج های جوان برای روز ازدواج و عقد آن را انتخاب می نمایند. برپایی سفره عقد: همانطور که گفته شد دفاتر ازدواج خود دارای سالن های عقد لوکس هستند که در هر کدام از آن ها یک سفره عقد برپا شده است اما عروس و خانواده عروس می توانند با توجه به سلیقه خود در سفره عقد تغییراتی ایجاد کنند به همین دلیل نیز می توانند وظیفه برپایی و تغییر در سفره عقد را بر عهده تشریفات پل بگذارند تا تیم مجرب این مجموعه یک سفره عقد لوکس و زیبا را برایشان برپا کنند.

ریز به ریز و نکته به نکته بهشون رسیده در صورتیکه کمتر کسی به این نکات توجه داشته. دفترازدواج 50 در پیروزی – سه راه سلیمانیه قراردارد . به عنوان مثال دفاتری وجود دارند که سالن های مجلل و لوکسی را در اختیار زوج ها قرار می دهند که سفره عقد آماده ای نیز در آن وجود دارد البته این به این معنا نیست که میزبانان نمی توانند سلیقه شخصی خود را در سفره عقد دخالت دهند بلکه اجازه دارند در سفره عقد تغییراتی نیز ایجاد کنند. همچنین باید اضافه کرد که نورپردازی سالن بسیار عالی بوده تا بتوان عکس های بسیار خاطره انگیزی را در این محیط ثبت کرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت سالن عقد گیلان.