قالیشویی در علی آباد

قالیشویی در علی آباد

قالیشویی در علی آباد

فرش‌ها یکی از از لوازمی میباشند که در منازل ایرانی‌ها زیاد مالامال استفاده و پرکاربرد می‌باشد. اهمیت دقت به همین دستور که فرش‌ها معمولا در محلی پر رفت و آمد و نا مرتب نهاده می‌شوند، به شدت در معرض آلودگی و آلوده و کثیف شدن هستند. یک عدد از کثیفی‌هایی که مخصوصاً در منازلی که اهمیت فرزند ریز هستند زیاد  به جهت فرش‌ها به وجود می‌آید، لک شدن آن توسط شکلات است. بچه‌های ریز که شیدا شکلات هستند، ممکن است پس از تناول کردن آن، دست و صورت کثیف و شکلاتی خویش را به فرش و مبل بزنند و سبب آلودگی آن‌ها شوند. پاک نمودن لکه شکلات از روی فرش نیاز به کمی مهارت و دانایی دارد. شما دوستان عزیز می‌توانید کلیدی کسب کمی آگاهی، هرگونه آلودگی و لکه‌ای را از روی فرش و مبل خویش به راحتی پاک و تمیز کنید. ما در این مقاله از وبلاگ قالیشویی گلستان واش کارایی کردیم تا روش‌هایی را به شما تدریس دهیم تا شما دوستان خوب کلیدی مطالعه مطالب آن بتوانید در مواقع نیاز به راحتی لکه‌های شکلات باقی باقی‌مانده بر روی فرش و مبل خویش را پاک و تمیز نمایید و کارایی عالی و موفقی را تجربه نمایید. پس تا انتهای این مقاله اهمیت ما یار باشید و در شکل نداشتن مهارت به اندازه می توانید به جهت پاک نمودن لکه شکلات از فرش خویش از یک قالیشویی دارای کمک گیرید.

روش‌های پاک نمودن لکه شکلات از روی فرش و مبل-

 برای از فی مابین بردن و پاک نمودن لکه شکلات از روی فرش روش‌های مختلفی وجود دارد. برای انجام همین کار روند متفاوتی وجود دارد. اما درک کردن نکاتی پیش از انجام همین عمل خالی از لطف نیست. مورد اولیه که در ابتدا و پیش از انجام هر کاری بایستی به آن اعتنا نمود، آن هست که پاک نمودن لکه شکلات از بر روی فرش بایستی به موقع و بلافاصله پس از تولید لکه باشد، تا به خوبی لکه به وجود آمده پاک شود. گزینه بعدی که در پاک نمودن لکه شکلات از بر روی فرش می بایست به آن دقت کنید، آن می باشد که به هیچ عنوان نباید در معرض حرارت قرار بگیرد. چون این ‌کار سبب تثبیت لکه بر بر روی فرش می‌شود. همین فرمان در خصوص پاک نمودن لاک از بر روی فرش نیز صادق است. به‌گونه‌ای که زمانی که همین لکه‌ها در معرض حرارت قرار بگیرند، وارد بافت آن شده و به دشواری قابل پاک شدن و از در میان رفتن می‌شوند. حساس به دست آوردن دور اندیشی از همین نکات در تراز آن گاه برای از میان بردن لکه روی فرش می‌توان از روش‌های متمایز استفاده نمود. به عنوان نمونه برای پاک کردن لکه شکلات از روی فرش می‌توان از مواد شوینده شیمیایی و یا این که مواد خانگی نظیر سرکه و یا این که اهمیت استعمال از یک خنجر همین فعالیت را انجام داد. در ادامه به تحلیل همین مورد ها می پردازیم.

تمیز نمودن لکه شکلات اهمیت به کار گیری از چاقو

 اولین مرحله برای پاک نمودن لکه شکلات از بر روی فرش برداشتن شکلات از بر روی فرش هست که این عمل را مهم استفاده از خنجر انجام می‌دهیم. اهمیت کمک یک چاقو شکلات مازاد را از بر روی فرش برمی‌داریم. البته باید توجه کنید که چاقوی گزینه استفاده برای همین فعالیت خیلی تیز و یا دندانه‌دار نباشد. زیرا در غیر همین رخ به بافت فرش جراحت وارد مینماید و منجر فساد آن می‌گردد. پس از انجام این فعالیت به وسیله یخ سعی نمایید باقی مانده شکلات را از روی فرش بردارید. به صورتی‌که یخ را داخل پارچه‌ای تمیز بگذارید و به آرامی بر بر روی لکه فرش بکشید، این فعالیت منجر راحت‌تر کنده شدن شکلات و در عاقبت پاک نمودن لکه شکلات از روی فرش می‌شود.

 تمیز کردن لکه شکلات از روی فرش مهم سرکه

 طریق دیگری که به جهت پاک نمودن لکه شکلات از روی فرش می‌توان از آن به کارگیری نمود، استفاده از سرکه است. در همین نحوه از محلولی از ادغام سرکه و مقداری آب ولرم و مقداری مایع ظرفشویی بسازید. به طوری که یک قاشق غذاخوری از سرکه و مایع ظرفشویی را دارای یک فنجان آب ولرم ادغام می‌کنید. آن‌گاه مهم به کارگیری از یک پارچه تمیز و سفید و یا این که تکه‌ای اسفنج تمیز محلول ساخته شده را بر بر روی لکه شکلات قرار داده و بکشید. این کار را برای یک‌سری توشه انجام بدهید تا جایی که لکه به خوبی از روی فرش و یا مبل شما پاک شود. سرکه موادی است که در عین تمیز کردن فرش، سبک بوده و به بافت آن زخم وارد نمی‌کند.

 از دربین بردن لکه شکلات از روی فرش حیاتی شامپو فرش

 روش دیگری که برای پاک کردن لکه شکلات از روی فرش می توان از آن استعمال نمود، به کارگیری شامپو فرش است. برای انجام این فعالیت بایستی حدود یک چهارم پیمانه شامپو فرش را اهمیت آب ولرم مخلوط نمایید و به وسیله دستمالی تمیز و یا این که اهمیت به کارگیری از یک اسفنج بر روی لکه شکلات بمالید. همین کار را تا هنگامی که لکه از بر روی فرش پاک شود، ادامه دهید. خوب تر میباشد پس از انجام همین کار و پاک کردن لکه شکلات از بر روی فرش، زیر لکه تشتی قرار بدهید و روی فرش آب گرم بریزید تا کثیفی‌ها از ذیل وارد تشت شده و فرش به لطف تمیز گردد.

جمع بندی نهایی

 همان‌طور که پیش‌تر و در نوشته همین نوشته به آن اشاره نمودیم، فرش‌ها اصلی اعتنا به پرمصرف بودن در خانه به شدت در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند. به این استدلال درک کردن و درایت داشتن از خط مش حل‌هایی به مراد از بین بردن این آلودگی‌ها خالی از خوبی نیست. شستشوی موکت و فرش امری است که نیاز به تخصص و مهارت دارد و فارغ از پی بردن اطلاع به اندازه از آن نمی‌توان مبادرت به انجام آن نمود. برای پاک نمودن لکه شکلات می‌توان از روش‌های متمایز یاری گرفت. از پاراگراف این روش‌ها استفاده از مواد شوینده شیمیایی و خانگی مانند سرکه می باشد که در نوشته همین مقاله به طور تمام به بررسی آن پرداختیم. در صورت نداشتن وقت و مهارت به اندازه خوبتر هست از قالیشویی برای انجام این فعالیت یاری بگیرید. قالیشویی گلستان واش یک قالیشویی آنلاین دارای و شناخته شده می باشد که با به کارگیری افراد ماهر و متخصص مبادرت به ارائه خدمات به مشتریان خویش نموده است. شما دوستان عزیز می‌توانید به جهت کسب دیتاها بیشتر و استعلام از قیمت‌ها اهمیت همکاران ما در قالیشویی گلستان واش تماس حاصل نمائید و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره مند شوید.

قالیشویی در کیانشهر

قالیشویی زرافشان

 

 

منبع golestanwash.com