قیمت لوله گالوانیزه ساوه سپنتا – ایسنا

اتصالات زنگ زده شده پس از مدتی دچار خوردگی می شوند و از محل خوردگی سوراخ می شوند که باعث خرابی سیستم لوله کشی می شود. به طور معمول لوله کشی گالوانیزه از داخل به بیرون زنگ زدگی میکند و باعث مشکلات فشار آب و شکست لوله و در نهایت پوسته پوسته شدن و وجود قابل ملاحظه ای ناخالصی که رنگ و طعم آب را تغییر میدهد می شود. با این وجود به دنبال توسعه فولاد نورد سرد ، در دهه های اخیر بسیار توسعه یافته است. این مقاطع ، فاصله ستون ها و قید های فرعی می بایست توسط مهندس سازه در ابتدا با توجه به نوع طرح و ابعاد سازه مشخص گردد اما بطور معمول شاسی ها در اکثر مواقع از تیر آهن نمره 16 ساخته می لوله گالوانیزه کرج شود. تجهیزات کانکس کافی شاپ از نظر تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز جهت تهیه نوشیدنی ها و خوراکی ها ، اینگونه می توان گفت که کاملا به نیاز و بودجه شما بستگی داشته ، بطور مثال شاید یخچال و یک ماکرو هم نیاز باشد و یا برای برخی ممکن است تجهیزات خیلی پیشرفته قهوه ساز های کافی شاپی اهمیت داشته باشد اما مسئله مهم این است که بهتر است قبل از تهیه وسایل ابتدا با شخصی که در این امور تجربه کافی داشته مشورت کنید تا هزینه های اظافی متحمل نشوید چرا که تمامی وسایل را خودتان تهیه خواهید کرد و تولید کننده کانکس کافی شاپ بجز مخزن آب و و تاسیسات برق کشی هیچ تجهیزات دیگری داخل آن لوله لوله گالوانیزه قرار نمی دهند.

لوله پلی پروپیلن به لوله های سبز یا سفید معروف هستند و ظاهری همانند پلاستیک فشرده دارند. از ویژگی های بارز لوله سبز مقاومت در برابر یخ زدگی، ضربه، رسوب، خوردگی و پوسیدگی می باشد که استفاده از آن را در ساختمان سازی رواج بخشیده است. لوله چدنی از مقاومت لازم در برابر فشارهایی که به آن وارد می شود، برخوردار است و به نسبت لوله های آهنی کمتر دچار فرسایش می شود. دارای کابل کشی و فیوز جداگانه برای نصب کولر اسپیلت مزایا : دوام و طول عمر بسیار بالا – ظاهر و نمای خاص – استفاده چند منظوره – امنیت بالا معایب : ندارد کاربری : فروشگاه بین شهری ، بوفه مدارس و مجتمع های چند منظوره ، کیوسک فروشگاهی در جایگاههای سوخت، دکه های مطبوعات، بوفه بیمارستان ، کیوسک فروشگاهی در پارک و شهربازی نکته : ابعاد ، تعداد بازشو ها و کرکره های برقی و رنگ نمای خارجی این محصول بنا به سفارش قابل تغییر می باشد.

نکته خیلی مهم این است که ما همیشه به مشتریان می گوییم برای اطمینان از خرید محصول برای مثال لوله گالوانیزه سنگین حتما از فروشنده سایز، ضخامت و وزن لوله را بپرسید. لوله های گالوانیزه مقاومت فشاری بالایی دارند اما دچار خوردگی و رسوب می شوند، از این رو به ندرت برای لوله کشی ساختمان های امروزی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر آن مقاومت فشاری این لوله ها آن ها را در برابر ضربه مقاوم نموده و آن ها را به لوله ای ایده آل در صنعت ساخت و ساز تبدیل کرده است. گالوانیزه فلزی است که مقاومت بالایی در برابر زنگزدگی دارد و در صنعت آهن آلات به عنوان پوششی برای سایر فلزات آسیبپذیر استفاده میشود. ضخامت لایه روی در این روش حدودا 25 میکرون است و روی پوشش داده شده سطح صاف و براقی دارد. در شرایط بسیار خاص که ماده استفاده شده برای انتقال از لوله ارزش بالایی دارد و در صورت نشت مشکلاتی را خواهد داشت از لوله مانیسمان می توان استفاده کرد.

در کل لوله هایی که برای انتقال آب در ساختمان تعبیه می شوند به انواع لوله های گالوانیزه، چدنی، پلی پروپیلن، پی وی سی، پنج لایه، پلی اتیلن و… جنس این لوله ها از جنس چدن است و با توجه به مکان استفاده در اشکال، ابعاد، اتصالات و نوع آلیاژ متفاوت ساخته می شوند. در لوله کشی از لوله های مختلف استفاده می شود که هر کدام دارای جنس و کارایی متفاوت هستند. هر ساختمان با توجه به نوع کاربری خود دارای لوله کشی متفاوت است. گالوانیزه سرد یا الکتروگالوانیزاسیون پوشش روی به صورت پوشش دهی الکتریکی (الکترولیت) است. گالوانیزه گرم همان غوطه ور کردن آهن یا فولاد مناسب در وان مذاب روی با دمای 460 درجه سانتی گراد است. مناسب ترین اتصالات برای لوله های گالوانیزه کدام اند؟ آن ها از فولاد نرم ساخته می شوند و اغلب به عنوان لوله های فاضلاب برای سرویس بهداشتی کاربرد دارند. شرایط کلی کانکس کافی شاپ سازه هایی که مرتبط با صنایع و محصولات خوراکی هستند دارای حساسیت های خاصی بوده که رعایت بهداشت جز موارد مهم و شکل ظاهری و رنگ بندی اولویت های بعدی آن بوده که مهمترین ویژگی های یک کانکس کافی شاپ عبارتند از : 1- استفاده از پوشش استیل برای سقف و دیواره ها که هم بتوان آن را شستشو داد و هم میزان جذب میکروب آن به حداقل برسد.