قیمت و خرید ردیاب شخصی و کودک

مخصوصا اینکه راهکارهایی که گوگل برای جایگزینی این کوکیها مطرح کرده تنها برای خود این شرکت و مخصوصا پلتفرم تبلیغاتی آن سودمند هستند و البته در این میان کروم اسب تروا گوگل برای فرستادن آنها به درون وب است. حتی خود گوگل نیز گاهی مواقع به این دادهها دسترسی دارد؛ زیرا کروم برخی از آنها را برای اهداف دورسنجی معمول به سرورهای این شرکت میفرستند. بخش زیادی از اطلاعات ردیاب جی پی اس از طریق پیامک نیز میتواند برای کاربر ارسال شود و نحوه انجام آن بدین صورت است که کاربر ابتدا با شماره سیمکارت نصب شده در دستگاه تماس میگیرد و پس از رد شدن تماس توسط دستگاه یک پیامک حاوی اطلاعاتی چون لینک گوگل مپ، مکان دقیق جغرافیایی دستگاه، سرعت حرکت دستگاه در آخرین اندازه گیری، میزان دسترسی به شبکه GPS در زمان درخواست مکان جغرافیایی، اطلاعات شناسایی و ID دستگاه و اطلاعات دکلی که اطلاعات بوسیله آن ارسال شده برای کاربر ارسال میشود.

جی پی اس شخصی یک وسیله کوچک الکترونیکی است که با بهره گیری از فناوری جی پی اس یا همون موقعیت یاب جهانی می تواند موقعیت یا لوکیشن دستگاه را ارسال بکند، حال این به چه درد میخوره؟ ردیاب دستگاهی بسیار کوچک بوده که با کمک سیمکارت، مالک اتومبیل را از موقعیت لحظهای مکان وسیله نقلیه باخبر خواهد کرد. کسانی که این دستگاه را خریداری کرده اند قطعا از این که این دستگاه را دارند دیگر نگران وسیله نقلیه خود نیستند زیرا به آنها کمک می کند تا به طور موثر وسیله نقلیه خود را کنترل کنند. امنیت پایدار و مطمن و بدون محدودیت را فقط با ردیاب ها میتوانید احساس کنید ٬ گروه پیام جی پی اس در این مقاله نسخه ای شفا بخش برای امنیت کودکان و سالمندان تان میپیچد تا دغدغه امنیت را برای همیشه در گورستان ذهن تان دفن کنید.

یکی از بزرگترین دغدغه افراد٬ امنیت است! برخی از ویژگیهای کروم همچون جلوگیری از دسترسی به برخی سخت افزارهای سیستم شما یا وبگردی در حالت ناشناس در سایر مرورگرها نیز وجود دارند و برخی دیگر همچون مسدود کردن سایتهای غیر HTTPS یا حذف FTP مخصوص کروم هستند یا اولین بار در این مرورگر شاهد آنها بودیم. حتی اگر کروم هیچکدام از مشکلات فوق را نداشت و تمامی کاربران از مرورگر گوگل استفاده میکردند نیز یک مشکل مهم پیش میآمد.

در حالت ناشناس فعالیتهای شما فقط از فرد دیگری که از همان دستگاه و همان مرورگر یا همان حساب کاربری استفاده میکند، پنهان خواهد شد؛ اما نمیتواند فعالیتهای شما را از وبسایتهایی که از روشهای دیگری برای ردیابی استفاده میکنند، مخفی نگه دارد. همچنین اگرچه پروژه متن باز کرومیوم به اساس بسیاری از مرورگرهای رقیب همچون مایکروسافت اج، اپرا و بریو تبدیل شده است؛ اما این مرورگرها مرتبا در حال معرفی ویژگیهای جدید در راستای به چالش کشیدن همدیگر و حتی تغییر مسیر کروم هستند. شاید برخی آن را کپی کردن بنامند؛ اما به خاطر همین رقابت است که بسیاری از ویژگیهای کاربردی و جدید در مرورگرهای مختلف مشاهده میشوند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی بدون سیم کارت لطفا از صفحه ما بخواهید.