لوازم یدکی لیفان – 520 – 620 – X60 – X50

خودرو لیفان X50 یک ماشین کراس اور می باشد که سیستم طراحی آن طوری در نظر گرفته شده که با هر سلیقه ای هم خوانی داشته باشد. لوازم یدکی این مدل از خودرو لیفان را می توانید به راحتی در فروشگاههای لوازم یدکی پیدا و خریداری نمایید. این کمپانی بیشتر به فروش خودروهایی با سایز کوچک مثل سدان و هاچبک در خارج از مرزهای خود می پردازد. یکی از خودروهایی که این روزها در بازار ایران محبوبیت پیداکرده و شاید دلیل این محبوبیت قیمت ارزانتر نسبت به مدلهای مشابه میباشد، لیفان است که معمولاً ایرانیان همواره با مشکل تأمین لوازم یدکی لیفان دستوپنجه نرم میکنند!

شرکت لیفان موفق شد در سال 2006 در ارتباط با محصولات خود به درآمد بیش از 10 میلیارد یوان چین، حجم فروش موتور 2.54 میلیون، فروش ارز خارجی از طریق صادرات 329 میلیون دلار آمریکا و بیش از 3807 ثبت اختراع برسد. گروه لیفان در خاک چین محصولاتی مانند دوچرخه و کفش ورزشی را نیز تولید میکند اما در کشورهای حاشیه تنها خودروهای خود را عرضه مینماید و باعث رونق بازار صادرات در چین میگردد.

لیفان 820 یکی از خودروهای لوکس این شرکت به حساب می آید. لیفان یکی از شرکت های خودروسازی چینی می باشد که اولین بار در سال 2005 شروع به تولید خودرو کرد. یکی از مواردی که در خودروهای چینی حائز اهمیت می باشد دسترسی به لوازم یدکی خودرو لیفان می باشد.

لیفان 620 نسخه پیشرفته 520 محسوب میشود و نسبت به آن زیباتر و کاملتر شده است و آپشنهای بیشتری دارد. گروه خودروسازی و لوازم یدکی لیفان در سال 2006 که اولین نسخه از خودروهای لیفان 520 را در جهان عرضه کرد توانست بهصورت رسمی خود را به جهان نشان داده و وارد بازار رقابت صنعت اتومبیل شود. در کشور چین در سال 2004 طی اقدامی بی سابقه اعلام شد که موتورهای تک سیلندر تولیدی توسط شرکت لیفان دیگر نیازی به بازرسی ندارند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوازم یدکی خودرو لیفان 520 وب سایت خود باشید.