لیفت شقیقه – عمل جراحی در بهترین کلینیک – کلینیک تخصصی رویان سلامت

به کمک بوتاکس میتوان چروکهای پنجه کلاغی اطراف چشم ها و خطوط آن نواحی را برطرف نمود. جراحی یا لیفت شقیقه باعث لیفت همزمان چشم و ابرو و از بین رفتن چین و چروک این نواحی میشود. جراحی لیفت شقیقه از طریق برشهای ۲ تا ۲.۵ سانتی روی شقیقهها انجام میشود و به دلیل کوچک بودن اندازه برشها نیازی به تراشیدن موها نیست. در این روش نیازی به برش دادن شقیقهها نیست و ماندگاری آن بسته به نوع نخ استفاده شده، بین ۲ تا ۳ سال خواهد بود.

از دیر باز هنرمندان بنامی همچون لئوناردو داوینچی برای آنالیز صورت از نظر زیبایی شناسی، آن را به سه قسمت تقسیم کرده اند. میتوانید از کمپرس آب سرد برای کاهش تورمها استفاده کنید. تورم و کبودی بعد از جراحی طبیعی است اما برای کاهش سریع تر آن می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

هزینه لیفت شقیقه در کرمانشاه در سال ۱۴۰۰ حدود ۱۰ میلیون تومان می باشد و این هزینه تقریبی است و پس از معاینه حضوری بیمار توسط پزشک متخصص قیمت نهایی و دقیق آن تعیین می لیفت شقیقه عمل شود. برای بررسی دقیق قیمت لیفت شقیقه در سال ۱۴۰۰ نیاز به بررسی موارد زیادی است و بدون در نظر گرفتن نظر متخصصان زیبایی، نمیتوان مبلغی قطعی برای این کار مشخص کرد. برای ایجاد تغییرات بیشتر نیاز است به سراغ روشهای دیگر برویم. پوست ،بزرگترین اندام بدن انسان است که فرد را در برابر نفوذ عوامل بیماری زا محافظت میکند کسانی که لیفت شقیقه انجام می دهند باید بدانند که پوست در ناحیه لیفت ضعیف خواهد شد و نیاز به مراقبتی بیش ازحد معمول دارد.

آیا جراحی لیفت شقیقه محدودیت سنی دارد؟ لیفت شقیقه (Temporal Lift) نوعی جراحی سرپایی است که برای بالا بردن ابروها و فرم دادن به آنها انجام میشود. کاندیدای مناسب جراحی لیفت شقیقه چه کسانی هستند؟ جراحی لیفت شقیقه برای چه کسانی توصیه می شود؟ این نکته را باید در نظر داشته باشید که، جراحی لیفت شقیقه اگر تنها با هدف زیبایی انجام گیرد، مشمول هیچ گونه بیمه درمانی نمی شود و بیمار باید به طور کامل هزینه آن را پرداخت کند. زمان این عمل بین 1 تا 2 ساعت بوده و دوره نقاهت آن نیز کم است. لیفت شقیقه، باعث برطرفسازی افتادگی ابرو و بهوجود آمدن تقارن بین ابروها میشود.