محلول لایه بردار قوی و کرم لایه بردار + معرفی محصول – زیبامون

رتین-A موجوددراین ترکیب با افزایش حجم سلول در پوست، تحریک تولید کلاژن، و لایه برداری لایه های سطحی پوست به کاهش چین وچروک ودرنتیجه جوان ترشدن آن کمک می کند. این عمل باعث روند بازسازی سلولی، کاهش عمق چروکها، رفع جای جوش و کم رنگ شدن لکهای پوستی نیز میشود.

زیرا اشعه خورشید از نفوذ کمتری برخوردار است و با توجه به اینکه دوره ترمیم و بازسازی سلول های پوستی یک ماه است. لایهبرداری به پوست شما حالت جوان میدهد. بعد از لایه برداری پوست با استفاده از این ماسک، پوست شما مرطوب، شفاف و درخشان میشود. این اسکراب دارای خاصیت پاکسازی قوی از جمله رفع لک و تیرگی صورت، درخشان کننده و پاک کننده است.

این کرم دارای دانه های آبی رنگ است که در کنار ترکیبات خوب آن، به لایه بردای ملایم پوست کمک می کند و هم چنین این کرم مناسب انواع پوست است و میت وان از ان به عنوان مکمل شست و شوی روزانه پوست استفاده کرد. تمام موارد مذکور را در ظرفی با هم ترکیب کنید و آن را ۲ دقیقه به شکل دایرهای روی پوستتان بمالید. در پوست هاي چرب یک لایه چربي اضافی روی سطح پوست وجود دارد افرادي با اين پوست بايد با حرکات دورانی به آرامی از لایه بردار یا اسکراب روي صورت خود استفاده كنند.

این دسته از پوست ها بیشتر از سایرین به لایه برداری نیاز دارند. به فرآیندی که سلول های مرده از روی سطح پوست برداشته شده و سلول های تازه و جوان جایگزین آن ها می شوند، لایه برداری صورت می گیرد. به محض اینکه احساس تازگی و خنکی در پوستتان احساس کردید، مواد را از روی آن پاک کنید و پوست خود را بشویید. بعد از ۳ تا ۴ دقیقه کرم لایه بردار منوبنزون صورتتان را بشویید. این محصول تا حدودی منجر به تمیز کردن منافذ پوست نیز می شود.