معرفی بازی کلش اف کلنز + آموزش خرید

سوپر نیروهای بازی کلش اف کلنز در نهایی آپدیت این بازی، گیمرها را اهمیت معضل ها، هیجان و حساس و اکنون های بی نظیری مواجه کرده اند. به صورت کلی می توان گفت که بازی کلش او کلنز Clash of Clans یا بازی نزاع قبایل به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های استراتژیک است که در مدت زمانه  کوتاهی به محبوبیتی جهانی رسید. همین بازی کالا سال ۲۰۱۲ کمپانی سوپرسل هست که بازی کلاش رویال را هم برای اعضا خویش عرضه کرد بود. کمپانی سوپرسل (Supercell ) آنگاه از عرضه بازی نزاع قبایل توانست به شهرت و محبوبیت دوچندان زیادی در ایران و سایر کشورها برسد. اساسی دقت خرید اکانت کلش اف کلنز به محبوبیت بالای بازی در فی مابین گیمرها، شرکت سوپرسل همواره در کارایی هست که با ارائه نسخه های به روز و آپدیت، آن ها را اصلی جذابیت ها، بحران ها و هیجانات مختلفی رو به رو کند. در ادامه مطلب به تحلیل بیشتر بازی Clash of Clans، مشخصات و ویژگی های آن و همچنین معرفی سوپر نیروهای بازی کلش اف کلنز در آپدیت فصل بهار ۲۰۲۰ پرداخته خواهد شد.

معرفی بازی کلش اف کلنز

همانطور که گفته شد بازی کلش اف کلنز برای او‌لین بار در سال ۲۰۱۲ و به جهت سیستم های IOS عرضه شد اما فقط یک سال ارتفاع کشید که کمپانی سوپر سل ورژن اندرویدی آن را وارد بازار کند. در همین بازی گیمرها در یک مملکت هستند که شباهت متعددی به یک مزرعه دارد و مسئولیت آن را بر عهده دارند.

بازیکنان می توانند فامیل منحصر خویش را داشته باشند و حساس قرار دادن لوازم دفاعی و ارتقاء دادن آن‌ها در برابر حملات مقاومت کنند. بخش مهمی از بازی Clash of Clans به شکلی می باشد بازیکن ها کلیدی پیوستن به یک اجتماع (قبیله) یا این که به عبارتی clan قادرند در کنار دوستان عزیز خویش به جنگ حیاتی قبیله ‌های دیگر بپردازند.

بخش دیگر بازی، داستانی می باشد و بازیکنان می بایست هدف هایی که مشخص و معلوم شده میباشد را بدست بیاورند و با به دست آوردن جوایز مختلف، قوم و قبیله خود را بسط بدهند. خرید جم کلش ارزان در همین بازی می اقتدار از ۴ عنصر با و اهمیت استعمال کرد که شامل طلا (Gold)، اکسیر (Elixir)، اکسیر سیاه (Dark Elixir) و الماس (Gem) هستند. بازیکنان می توانند اساسی استفاده از این ۴ عنصر قوم خودشان را بسط دهند.

گیمرها قادرند همین ۴ عنصر را در طول بازی و اهمیت ایجاد ساختمان های ایجاد کننده و یا دارای حمله به قبایل دیگر به دست بیاورند. اضافه شدن سوپر نیروهای بازی نبرد قبایل در تازه ترین ورژن بازی امداد به بازیکنان برای گسترش خاندان کرده است. 

سوپر نیرو چیست؟

سوپر نیرو در حقیقت همان نیروهای دهکده نخستین هستند که تقویت شده اند. این نیروها هر کدام اصلی خصوصیت ها و مشخصات منحصر به فرد به فرد خویش میباشند البته تفاوت های مضاعف متعددی حساس نیروهای دهکده دوم (بیلدربیس) دارند. سوپر نیروهای بازی کلش اف کلنز در آپدیت فصل بهار ۲۰۲۰ فقط ۴ عدد هستند.

روش ساخت این سوپر نیروها به این رخ می باشد که بازیکن نیرو را تعیین می کند. این نیرو در ساختمان مخصوص به سوپر نیرو تبدیل می شود و آیکون آن تغییر تحول می کند. بازیکن می تواند به سادگی و مثل قبل از باراکس ها سوپر نیرو را بسازد. سوپر نیروهای ساخته شده امکان دونیت شدن هم دارا هستند و بازیکنان می توانند برای نیز قوم و قبیله های خویش آن ها را دونیت کنند.

مکان سوپر نیروهای بازی کلش اف کلنز و نیازمندی های آن ها در آپدیت فصل بهار ۲۰۲۰

برای آنکه قابلیت و امکان تولید یک سوپر نیرو را داشت لازم میباشد که ابتدا یک عدد از نیروهای دهکده مهم را به سوپر نیرو تبدیل کرد. در آپدیت جدید بازی کلش اف کلنز فقط ۴ نیرو هستند که قابلیت و امکان تبدیل دارا هستند که ولی مسلما همین تعداد بیشتر خواهند شد. قابلیت و امکان سوپر نیرو از تان هال ۱۱ برای گیمرها وجود داشته است و فقط به اندازه میباشد بر بر روی ساختمان جدیدی که به شکل بشکه است کلیک کنند تا منوی تبدیل نیروها برای آن‌ها نمایش داده شود.

می بایست دقت داشت که تمامی بازیکن هایی که به تان هال ۱۱ برسند توانایی به کار گیری از سوپر نیروها را نخواهند داشت. تبدیل نیروها مستمند داشتن مرحله و لول مشخصی میباشد و چنانچه گیمر به آن لول نرسد کار کشته به انجام این فعالیت نخواهد بود. همینطور ذکر همین نکته لازم می باشد که در یک زمان مشخص تنها یک نیرو می تواند به وضعیت سوپر دربیاید و آنگاه از یک هفته مجددا می اقتدار یک نیروی دیگر را تبدیل کرد.

چنانچه گیمر دانایی نداشته باشد که کدام نیرو به جهت او خوبتر میباشد می تواند قبل از تبدیل و به صورت تستی اهمیت هریک از نیروها حمله ای (اتک) انجام دهد و از انتخاب آن مطمئن شود.

منبع: کالاف سنتر