منظور از بک لینک چیست ؟

کسب اعتبار با استفاده از لینک بیلدینگ در رتبه بندی وب سایت بسیار موثر است. لازم به ذکر است تاریخچه لینک های نوفالو مبحث جدیدی نیست و در حدود ۱۴ سال است که این مفهوم وجود دارند. در حالی که اکثر انواع بکلینکها اعتبار و رتبهبندی یک سایت را تقویت میکنند (البته با درجات مختلف)، امکان مختل نمودن تلاشهای شما جهت بهبود سئو سایت، توسط افرادی نیز وجود دارد. بدین ترتیب ریچارد به سایتهای تکنولوژی که علاقهمند به بررسی این مطلب بودند ایمیل زد. چون ریچارد کار با ارزشی برای مالکان سایت انجام میداد بسیاری از بلاگرها با خوشحالی قبول کردند که اینفوگرافیک او را در سایتشان قرار دهد.

بک لینک یعنی چی ؟و وقتی آن­ها قبول کردند محتوای او را ببینند ریچارد پیشنهاد کرد که یک مقدمه مخصوص سایت آن­ها نیز بنویسد برایشان، تا کار انتشار مطلب برایشان راحتتر شود. با این عنوان: کلک استرالیایی: راهنمای کامل : البته مت بعد از انتشار این مطلببیکار نماند و مطلب خود را با ایمیل به دیگران معرفی کرد. این نوع بک لینک را بک لینک نوفالو می نامند. پس دنبال سایتهایی باشید که لینک outbound زیادی دارند. اما بخش جالب ماجرا اینجاست که این مطالب را برای اولین بار منتشر میکنم.

به جای اینکه مستقیما از کسی درخواست کنید که لینک شما را در سایت خود قرار دهد، با این استراتژی در موضع برتر قرار دارید هنگام مذاکره، چون ارزشی را به سایت طرف منتقل میکنید. خوب چه کسی حاضر است به سایتی که تمام صفحاتش محصول است لینک بدهد؟ پس مت متوجه شد که میتواند محتواهایی بسازد تا بتواند به سایتش لینک بدهد. مهم این است که هیچ لینکی دریافت نمیکند.» در این زمان جولی تصمیم به استفاده از تکنیک Skyscraper گرفت. اما از آنجا که لینک سازی به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد، بهتر است ساخت بک لینک فالو را در اولویت قرار دهید.

البته گرفتن بک لینک فالو از گوگل کمی سخته و به مهارت زیادی نیاز دره. از مدیر آن سایت بخواهید تا لینک مورد نظر را به لینک جدید تغییر داده و یا اینکه به طور کامل آن را حذف نماید. یکی از راهکارهایی که سئوکارهای محلی به انجام آن اقدام میکنند این است که صفحهای در سایت شما میسازند که موقعیت دقیق شما را نشان میدهد. به شما نشان خواهم داد که چگونه از اینها استفاده کنید. 1. یکی از این افزونهها را نصب کنید. البته این روش تنها یکی از فرآیندهای بازاریابی اینترنتی را شامل میشود.

بک لینک ها یکی از مهمترین ارکان موفقیت هر بیزینس و وب سایت هستند چرا که میزان شهرت و قدرت وب سایت ها را تایین می کنند، اگر بتوانید با انتشار محتواهای ارزشمند و با کیفیت بک لینک های دریافتی خود را بالا ببرید به سرعت متوجه تغییر در ترافیک دریافتی و میزان فروش خود خواهید شد. حتی اگر ایمیلی را با مضمون منتشر شدن پاسخ شما در مقاله دریافت نکردید، باز هم گوشه چشمی به انتشار مطلب داشته باشید چون ممکن است در لحظه آخر نامی از شما برده شده باشد. بنابراین اگر لینک های فالو از وب سایت های معتبر برای سایت خود بگیرید، تأثیر زیادی در سئوی سایتتان مشاهده خواهید کرد.

بک لینک یعنی چه ؟

خیلی مواظب باشید که اسپم نکنید و متنتون پر از لینک نشه. یعنی اینکه اگر شما در مکانی لینک ثبت کردید و بازدید گرفت و بازدیدکنندگان روی انکر تکست شما کلیک بکنند تاثیر خیلی خیلی بهتری برای شما خواهند داشت که البته این زمانی ممکن است که صفحه شما بازدید داشته باشد. مهم نیست که چقدر بک لینک برای خود ساخته اید و مهم نیست که چقدر خوب سایت خود را بهینه کرده اید، اگر شما به طور جدی بر روی تولید محتوا کار نکنید، کمپین شما در نهایت شکست می خورد.

بک لینک چیه

اگر دارای سایت جوانی هستید که در گوگل ثبت نیست با بک لینک در 124 ساعت میتوان آنرا در گوگل ثبت کرد. البته که جولی محتوای عالی تولید میکرد اما به گفته خودش: «مهم نیست که چقدر محتوای من عالی است! اگر بتوانید کاری کنید که کسب و کار شما در اخبار و سایت های خبری ذکر شود بسیار عالی می شود. بنابراین به جای اینکه دوباره یک محتوای عالی دیگر منتشر کند. سال قبل تصمیم گرفتم که یک کمپین لینک بیلدینگ با تکنیک لینک شکسته ایجاد کنم. مطمئنم این صحبت ها و آموزش ها در این مقاله برای متخصصین سئو ناخوشایند است چون آنها راز کار خود را معمولاا فاش نمیکنند تا همیشه مشتری داشته باشند ولی من متخصص سئو نیستم من سعی میکنم سئو تمام وب سایت های خودم و وب سایت های مشتری هایم را تامین کنم و معتقدم سئو باید در کنار طراحی و برنامه نویسی وب انجام بگیرد نباید تخصص جدا و خاصی باشد با وجود این راضی هم نیستم به کسب و کار شخصی لطمه ای وارد کنم .

انواع بک لینک هاو از ابزار Check My Link استفاده کردم تا لینکهای شکسته را پیدا کنم. و این بک لینکهای کلاه سفیدی که ساخته بود باعث شد بهینه سازی سایت و ترافیک ارگانیک سایتش ۱۹۴.۱ درصد افزایش پیدا کند. درست است که این کار مستلزم تلاش زیادی بود ولی در عوض هزینه مالی برای ریچارد دربرنداشت. چگونه ریچارد با استفاده از یک اینفوگرافیک برای اولین رتبه خوبی دریافت کرد. در واقع اگر بخوام در یک جمله بگم بک لینک چیه ؟ بک لینک های قدرتی، لینکهایی هستند که بیشترین میزان ارتباط محتوایی با وبسایت را داشته و اوتوروتیو (Authoritive)هستند.

بک لینک نوفالواما ریچارد متوجه شد که اگر بتواند اینفوگرافیک خود را به نحوی در سایتهای دیگر قرار دهد بک لینکهای با کیفیتی دریافت خواهد کرد. سرانجام از وی بخواهید که لینک مطلب شما را به جای آن لینک شکسته قرار دهد. و لینک من در این سایت درجایی میان محتوای اصلی قرار گرفته است که عالیست. «چیزی که این موفقیت را ایجاد میکند این است که این تکنیک همانقدر که در مورد لینک بیلدینگ موثر است در مورد ساخت روابط نیز موثر است. چرا تکنیک Skyscraper به این خوبی عمل میکند؟

بک لینک چیستهر دوی این افزونهها به سرعت لینکهای شکسته در هر صفحهای از وب را پیدا میکنند. در ضمن باید از رنگهای و پوزیشن های مختلف برای هر ایده استفاده کنید. شما باید وبلاگهای مناسب را شناسایی کنید، آنها را متقاعد کنید که کار شما را منتشر کنند و یک پست واقعا خوب بنویسید که نظر طرفداران آنها را جلب کند – باید همه این کارها را به صورت رایگان انجام دهید. کافیست ببینیم که مت لاوری چه کاری را انجام داد. بسیاری از مردم منتظر هستند که بدون اینکه کاری انجام دهند، محتوای بصریشان لینک بگیرد.