مولتی استایل چیست و چه کاربردی دارد؟

که هر کدام از آن ها در حوزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های مولتی استایل رنگی به دلیل اینکه به طور کلی دارای قیمت پایین تری در مقایسه با ورق های پلکسی گلاس هستند، در بسیاری از موارد به جای آنها مورد استفاده قرار می گیرند. این لایه ها شامل لایه PVC به رنگ های مشکی و سفید هستند که در کنار لایه رویی قرار می گیرند. البته به کمک روکش های مختلف می توان این عیب را تا حدودی کمتر کرد. در حال حاضر می توان به کمک این دستگاه های پیشرفته حکاکی های با دقت و با کیفیتی را بر روی مهرها انجام داد.

این مدل از ورقها در انواع طلایی، نقره ای، خش دار، آینه ای و مولتی استایل آینه ای … برای ساخت انواع لوح، فضاهای داخلی و خارجی از ورق های مولتی استایل فروش ورق مولتی استایل پامنار طلایی استفاده میشود. چاپ و برش مولتی استایل در چه حوزه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ ما با پیشنهادات ویژه خود می توانیم به شما مشاوره بدهیم که چگونه و برای چه قسمت هایی می توانید از ورق های مولتی استایل استفاده کنید. همین امر موجب می شود استفاده از آن در محیط هایی که دمای زیادی دارند کمی دشوار باشد.

وزن کم،انعطاف پذیری بالا، سهولت حمل و نقل،تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب آسان از مزایای این ورق ها به شمار می آید ،که ورق مناسبی است برای طراحان که در دکوراسیون از آن استفاده می کنند. به کمک این عنصر می توان طرح های مختلفی ایجاد کرد و از آن ها در صنایع مختلف بهره برد. در دکوراسیون و تزیینات ساختمان می توان از مولتی استایل بهره برد. جهت سهولت در استفاده خریداران محترم طلق ایران امکان سفارش ورق مولتی پشت چسبدار نیز وجود دارد. فرآیند مربوط به چاپ داغ و چاپ روی صفحه و چسباندن آن بر روی ورق و سایر پردازشهایی از این قبیل بر روی این ورق ها امکان پذیر است.

برای اینکه قدرت این عناصر در برابر خش و سایر موارد حفظ شود روکش محافظ پلاستیکی بر روی آن اضافه می گردد. این تایل بخاطر قابلیت نصب آسان، در سایر مکان ها قابل نصب هستند. ورق مولتی استایل هم از این امر مستثنی نیست و توسط دستگاه برش لیزری به سادگی برش داده می شود. مولتی استایل هم از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این شما با خرید مولتی استایل ایرانی به رشد صنعت و اقتصاد کشورمان کمک میکنید. مولتی استایل ها در انواع و رنگ های مختلفی وجود دارند.