میکرونیدلینگ صورت:با انواع درمارولر – مشاوره پزشکی زنان 909

نکته دیگر این است که بعد از استفاده از درمارولر نباید آرایش کنید. برای از بین بردن این آسیبهای پوستی راه حلهای بسیاری وجود دارد که یکی از آنها استفاده از دستگاههای جوانسازی پوست مانند میکرونیدلینگ و یا درمارولر است. چرا که حرکت کردن درمارولر روی پوست باعث نفوذ باکتری به عمق پوست میشه و ممکنه مشکلات جدی تری رو براشون به وجود بیاره. ⛔ استفاده از درمارولر برای برخی افراد می تواند باعث تشدید مشکلات پوستی شود، حتما پیش از استفاده با پزشک مشورت نمایید. باز شدن منافذ باعث میشود که محصولات مراقبت از پوست حاوی مواد مغذی که به تولید کلاژن کمک میکنند ؛ به راحتی جذب پوست شوند.

برای تمیز کردن غلتک پوستی از الکل استفاده کنید و برای تمیز کردن صورت، از شویندههای مخصوص صورت کمک بگیرید. سوزن ها به شکستگی و محو شدن هر نوع بافت زخم کمک می کنند. از این غلتک پوستی برای رفع سلولیت ، زخم و چین و چروک عمیق استفاده می شود. این اتفاق طبیعی است و به سرعت رفع میشود. از ناحیه چشم دوری کنید و در نقاط حساسی مانند بینی و لب دقت بیشتری به خرج دهید. سوزن های ریز (میکرو سوزن ها) از فولاد جراحی بسیار ظریف ساخته و در اندازه های مختلف عرضه میشوند. ۲ تحقیق مستقل در دهه ی ۹۰ به تاثیر استفاده از سوزن ها در درمان بافت های زخم پرداختند.

درمارولر علاوه بر مزایایی که نسبت به دیگر روش ها دارد، هزینه ی کم تری نیز برای شما دارد. بعلاوه، اگر مبتلا به اگزما، پسوریازیس یا بیماریهای مرتبط با انعقاد خون هستید نباید از درمارولر اسفاده کنید. سوزن ۰٫۵ میلی متری، پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند و از این طریق عارضه و مشکل پوستی را برطرف می کند. هرگز اجازه ندهید شخص دیگری از درما رولر شما استفاده کند و حداقل هر 3 ماه یک بار آن را تعویض کنید؛ زیرا ممکن است سوزنهای غلتک کند شوند. اگر پوستتان واکنش عجیبی به درما رولر نشان نداد، میتوانید دفعات استفاده از آن را به دو یا سه بار در هفته نیز افزایش دهید.

سپس درمارولر را روی پیشانی، گونهها و چانه در سه جهت عمودی، افقی و مورب حرکت دهید. سپس درمارولر را بر روی نواحی مورد نیاز پوست یک مرتبه به بالا و پایین ، یک بار به طرفین و یک بار به صورت مورب بکشید. یادتان باشد که بعد از هر بار استفاده از درمارولر آن را با الکل 70 درصد تمیز کنید. برای کاهش احتمال انتقال باکتری به اعماق پوست، هم درمارولر و هم پوست را قبل از شروع کار درمارولر تک سر کاملاً تمیز کنید. قبل از شروع کار، کرم یا سرم دلخواهتان را روی صورت بمالید. انتخاب اندازه درست درمارولر کار آسانی است و تنها کافیست مواردی که دراین مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ برای شما آورده ایم را به خوبی در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین نتیجه را از این محصول برای داشتن پوست سالم بدست بیاورید.