پایان پاپ | وبلاگ ست

فرهنگ پاپ به کمبود بستگی دارد. هنگامی که تنها چند ایستگاه تلویزیونی یا دوازده ایستگاه رادیویی وجود دارد، این احتمال وجود دارد که بسیاری از ما به طور همزمان یک چیز را تماشا یا بشنویم.

و بنابراین احتمالاً یک برنامه تلویزیونی یا آهنگ محبوب پنجاه سال پیش رسیده است بیست بار به تعداد مردم به عنوان یک محبوب محبوب امروز.

اما دم بلند فواید دیگری به همراه دارد. انتخاب های بیشتر، نوآوری بیشتر.

نه فقط مصرف طولانی مدت، بلکه کاهش چشمگیر هزینه تولید. نوآوری‌ها در رایانه‌ها، دوربین‌ها و هوش مصنوعی به این معناست که مردم می‌توانند بدون اجازه دروازه‌بان محتوا تولید کنند.

در آخرین پیشرفت هوش مصنوعی، در اینجا آهنگ اخیر پل مک کارتنی به روز شده است که از صدای پل مک کارتنی جوان استفاده می کند.

شما می توانید یک قطعه سریع را در اینجا بشنوید:

اگرچه این از نظر فنی شگفت‌انگیز است، اما آنچه که نشان می‌دهد این است که ظرف چند هفته، ما هزاران (یا میلیون‌ها) آهنگ جدید را خواهیم دید که توسط هوش مصنوعی ساخته شده و در YouTube و کانال‌های پخش در دسترس هستند. برخی از آنها متوسط ​​خواهند بود. برخی پیشرفت ها خواهند بود. و چند مورد بازدید خواهد بود.

ایجاد موسیقی (یا نوشتن) یک فعالیت ذاتی انسانی است و از بین نمی رود. با این حال، چیزی که از بین می‌رود، پویایی تجاری هزاران نفر در نشویل یا هالیوود است که با چیزی جز یک ماشین تحریر یا یک گیتار به آن ضربه می‌زنند.

پایان موسیقی پاپ و ظهور دم بلند و هوش مصنوعی ما را به یک قرن پیش برمی گرداند. درست مانند گذشته – حلقه های کوچک مردم، نه بازارهای انبوه. اما این بار با انتخاب بی پایان و یک مدل کسب و کار که تجسم آن سخت است.

PS دوست من پیج یک کتاب جدید منتشر کرده است. شما می توانید نسخه دیجیتال را به صورت رایگان با رمز عبور بخوانید دوست.