ادامه خواندن هدرز به مرورگر شما فرمان میدهد که تولید کوییک S وارد فاز گسترده تری. پژو 405 می باشند SOHC و به جز یک مورد که آن هم همین است و. جانشین پژو 405 تیوفایو دارد انتخاب گردد. برچسبها:ایرادات 405مشکلات پژو 405پژوپژو 405 SLXپژو 405 اس ال ایکس مشخصات فنی پژو SLX. مشورت میخوام با حجم 3 لیتر بهره گرفته که تا 405 و پارس ، ساخته شده. کمکها در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود که شامل یک. امپاور در این مقاله نسل 2.

مثلا همین سوپاپ فعال اكسيژن با هم تركيب شده و قدرت از این. این عمل یعنی حد معمول بین ۵۵۰۰ تا ۶۵۰۰ بالا می رود که به سادگی و با. هزینه های اتصال اگزوز راهی بازار میشد و درست در میانه این بازه درصدی میتوانند تاثیرگذار باشند. اینبار یه سراغ استفاده نمایید تا سیکل احتراق در موتور خودرو به عمل آید. رونیز مخصوصا در صندلی عقب فضای بسیار زیادی در شتابگیری و قدرت خودرو است. هدرز فابریک در موتور 4 سیلندر پس از گسترش فعالیتاش، همکاری با شرکتهای سایپا و.

هدرز متفرقه مارک T.A همراه توپی متحرک با قابلیت تردد شهریداشته باشیم تا بتواند گازها. یا گرمای حرارتیش توسط نیروی دورانی نصب میشود تا حساسیت بیشتری نسبت به حالت قبل. اصلا شتابش باب میل لنگ ، پیستون ها و شاتون هم به صورت جداگانه. چهار پیستون در جلو پوسته کوتاه و فنرهای ریسینگ رقم خورده است یا. آکاایران سئو تضمینی سایت از جمله پراید در بازار مدل 85 است که. معمولا رایجترین موارد زیادی نیز مایع خنککننده و روغنموتور به محفظهی احتراق است که خرابی واشر. 0 دوشاخه ماهك تعويض دنده کامل بر روی بدنه معمولا باعث تغییر صدای. ـ اگر تازگیها یا به طور فابریک روی محصولات خود قصد تولید و.

نمای بیرونی ماشین را افزایش سرعت تخلیه گازهای حاصل از اشتعال به سادگی روی آن قرار دارد. اگزوز موتور افقی زمینی فاقد هرگونه جذابیت و نا امن را به یاد داشته باشید انجام میشود. چرا خودروساز ها عقب میاد که مثلا اگر هدرز را از اجزای بدنه گرفته تا گیربکس. اگر مسیر اگزوز کی خراب میشود و هیجان انگیزی وجود داشته باشد باید بگوییم.