چگونه از جی پی اس استفاده کنیم؟

شاغلینی که در شهرهای دیگر مشغول به کار هستند؛ مانند، هنرمندان و بازیگران تلویزیون و سینما، متخصصین فنی، ورزشکاران و مأمورین نیروی انتظامی که برای مأموریت به بیرون از شهر میروند. همچنین به کمک دکمه s.o.s میتوانید برای در مواقع بحرانی به استفاده از ردیاب بپردازید. ایمن رهیاب بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید ردیاب در ایران است.

کابل شارژر هوشمند و شنود دار جدیدترین محصولی است که توسط شرکت ایران رهیاب به بازار عرضه می شود. ردیای شخصی و کوچک ارائه شده توسط ایران رهیاب دارای سه نوع باتری مختلف است که هر یک زمان خاصی در استفاده را برای شما فراهم می کنند. مدل های مختلف از ردیاب مگنتی توسط برند های مختلف تولید شده است که هر کدام امکانات و ویژگی های خاصی دارند، تنوع محصولات باعث شده است تنوع قیمتی هم داشته باشیم، عوامل متعددی دیگری همچون نوسانات قیمت ارز نیز در قیمت نهایی دستگاه ها تاثیر گذار هستند، برای دریافت قیمت به روز می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۰۹۳۲ تماس بگیرید.

برخی از مدل های جی پی اس آهنربایی علاوه بر داشتن باطری داخلی امکان اتصال باطری خارجی رو هم دارند، اینطوری قدرت نگهداری شارژ دو برابر میشه و میتونید مدت خلی طولانی تر از این دستگاه استفاده بکنید. ردیاب شخصی GM100 مجهز به باتری داخلی قدرتمند است و 24 تا ۴۸ساعت شارژ نگه میدارد. اما ردیاب خودرو در نبود اینترنت یا به اصلاح بهصورت آفلاین نیز کارایی بالایی داشته و عمل خواهد کرد. هرچند کاربرد اصلی این قطعات برای ارتش آمریکا و اهداف نظامی بود، اما به سرعت پای جی پی اسها به حوزههای دیگر نیز باز شد.

گفتیم که در مواقعی نیز از ردیاب افراد، برای رهیابی همسر نیز استفاده میشود. اساس کار جی پی اس بر ارتباط با ماهوارههای دور زمین و امواجی است که میان این دو مخابره میشود. با این توضیحات سراغ پاسخ این سوال که جی پی اس آفلاین خودرو چگونه کار میکند؟ حدود 25 ماهواره در سرتاسر مدار زمین در حال گردش هستند که جی پی اسها با توجه به توانایی خود به تعدادی از قیمت جی پی اس شخصی آنها متصل میشوند. ماهوارها مانند چشمی از بالا همه سطح کره زمین را بررسی کرده و اطلاعات را به چیپست جی پی اس انتقال میدهند.