به کتاب الکترونیکی خوش آمدید. مدير محترم انجمن فرهنگ و هنر سركار خانم شقايق صحرايي دستور بازسازي اين كتابخانه و استفاده از آن را صادر كرد. هدف ما از این موضوع گردآوری آرشیو کاملی از مجموعه کتاب های الکترونیکی است که در اینترنت بارگذاری شده اند. اگر به دنبال کتاب خاصی هستید، به سادگی وارد جستجوی پیشرفته شده و ادامه دهید. این لینک ها توسط farsibooksonline با مجوز وبسایت و صرفا جهت اطلاع رسانی ارائه شده است. به دلیل حجم زیاد اطلاعات و یا معرفی آن در سایت های مختلف، ممکن است لینک های تکراری مشاهده شود. مسئولیت رسیدگی به عواقب ناشی از کتاب بر عهده نویسنده است. M EXE: توسعه ای از فایل های اجرایی کتاب الکترونیکی (Executives) است. فایل های Exe فقط توسط ویندوز XP و IE4 یا بالاتر مشاهده و اجرا می شوند. فرمت Exe با سیستم عامل مک سازگار نیست.
معروف ترین کتابخانه دیجیتال ایران
این نمایشگاه همچنین 482899 نسخه کتاب فروخت و مجموع فروش نمایشگاه از روز اول تا پنجم 25 میلیارد و 394 میلیون و 499 هزار تومان بود. با توجه به تعطیلی نمایشگاه مجازی کتاب تهران در عرض تنها سه روز، بررسی مزایا و معایب نمایشگاه برای آمادگی برای دوره های دیگری که ممکن است در آینده نزدیک برگزار شود ضروری به نظر می رسد. خبرگزاری تسنیم با تعدادی از ناشران موافق و مخالف برگزاری این نمایشگاه گفتگو کرده است. به جای یک نمایشگاه بزرگ که ترافیک سایت را کند می کند، می توان چندین نمایشگاه موضوعی برگزار کرد. در هر سازمان، نمایشگاه شرکت های تابعه آن برگزار می شد. نمایشگاه مجازی کتاب تهران با استقبال قابل توجهی از حسین نیک مواجه شد و گفت: این میزان استقبال فراتر از حد انتظار بود. همانطور که احمد طالبی، مدیر انتشارات برایاند و دبیر انجمن کسب و کار اینترنتی معتقد است، «فروش آنلاین سه جنبه دارد: عرضه، تدارکات و فروش». همانطور که در نمایشگاه کتاب تهران تدارکات به صورت علنی انجام می شد، ناشر کتاب های خود را به تعداد زیاد به نمایشگاه می آورد و برای جذب مخاطب در غرفه قرار می داد، اما در نمایشگاه کتاب مجازی نه.
کتابخانه دیجیتال رایگان
همانطور که می بینید، از زمان انتشار کرونا چیزهای زیادی تغییر کرده است و جهان ما در حال تجربه یک انقلاب از کاغذ به الکترونیک است. اگر نگاه کنید که بچه ها چگونه در خانه درس می خوانند و کتاب می خوانند، این انقلاب را می بینید. آیا این درست است که بگوییم کتاب های صوتی از نظر تأثیر بر شنونده با کتاب های چاپی یا الکترونیکی قابل مقایسه هستند؟ در بیشتر موارد، کتاب صوتی برای صرفه جویی در زمان، زمانی که چشم ها خسته هستند، یا در حین رانندگی یا در حال حرکت استفاده می شود. کتابخوانی ارزش چندانی ندارد مگر برای افرادی که به نسخه های الکترونیکی و پایگاه های اطلاعاتی دسترسی ندارند.
در نظر گرفته شده اند. کارشناسان ورودی داده اند و منابع مرتبط با این حوزه انتخاب شده است. آنها در بخش های جستجوی ساده و پیشرفته در وب سایت ها، پایگاه های داده و پایگاه های داده ترکیب شدند. ارجاع شده از 1994 تا 2010. آنها مجبور بودند برای دریافت نسخه های چاپی اسناد به دانشگاه ها و مؤسسات دیگر مراجعه کنند زیرا برخی از این پایگاه ها متن کامل اسناد را ارائه نمی کردند. همچنین مجموعه ای از مقالات همایش های تخصصی با موضوع کتابخانه های دیجیتال در ایران برگزار شد. در نهایت، برای اطمینان از اینکه هیچ مطالعه ای در این زمینه نادیده گرفته نشده است، رزومه 37 مدیر و متخصص در این زمینه جستجو شد.
گزارش هفتگی گروه فرهنگ و اندیشه: 10 خبر به مانند هفته گذشته در گزارش این هفته گنجانده شده است. گزارش هفته گذشته با تیتر نهادها برای هفته کتاب و افتتاح دهمین شهر کتاب ایران آماده می شود. خانه کتاب و ادبیات ایران برای اولین بار در قالب غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران با عرضه بیش از 800 عنوان کتاب در زمینه های مختلف در سومین نمایشگاه بین المللی کتاب سلیمانیه عرضه می شود. در مراسمی از سوی باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان 30 نفر از فعالان ترویج کتاب و کتابخوانی در سیستان و بلوچستان تجلیل شدند. همچنین نمایشگاه کتاب در شهر نوپا زرآباد برگزار شد که با 700 جلد کتاب آغاز به کار کرد.
کتابخانه های الکترونیکی
این دانشگاه در سال 1746 تاسیس شد و در پرینستون، نیوجرسی واقع شده است. این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان و چهارمین دانشگاه قدیمی در ایالات متحده است. در مجموع 34 رشته دانشگاهی در پرینستون تدریس می شود. به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه ها، کمک های مالی زیادی به دانشجویان خود ارائه می دهد. اینشتین که استاد پرینستون بود، پدر فیزیک و ریاضیات مدرن نامیده می شود. کالج یک مرکز آموزشی و مذهبی اسکاتلندی-ایرلندی در ایالات متحده بود. پرینستون در سال 1756 به نیوجرسی نقل مکان کرد. کتابخانه آنلاین دانشگاهی سواحل رودخانه کم در کمبریج، انگلستان واقع شده است.