کامپوزیت دندان چیست؟

اما سلامت آن برای نصب و استحکام کامپوزیت روی دندان مهم است. پس می توان نتیجه گرفت که کامپوزیت و لمینت ها برای مشکلات درمانی و عملکرد دندان ها کاراریی ندارند و تنها برای برطرف نمودن کجی و فاصله بین دندان ها کارایی دارد. و در مرحله آخر، کامپوزیت ها با لیزر سفت می شوند. در چنین مواردی اصلاح طرح لبخند با هزینه کمتر از لمینیت دندان و با کامپوزیت انجام کامپوزیت دندان اراک می شود. اگر تعداد دندان های بیشتری را بخواهید رو کش کنید استفاده از لمینت (لمینیت) مناسب تر است.

در نتیحجه اگر شما مشکلات ذکر شده را نداشتید، میتوانید دندان هایتان را کامپوزیت کنید. اما می توانید از پیشنهاد دندانپزشک خود برای انتخاب رنگ بر اساس رنگ اصلی دندان استفاده کنید. بنابراین کسانی که به دنبال روشی برای سفید کردن دندان هستند، این روش، مناسب آنهاست. معمولا اصلی ترین دلیل افراد برای روکش، داشتن دندان هایی سفید است. گاهی اوقات دندانپزشکان ما مجبور میشوند برای به دست آوردن بهترین نتیجه، چندین لایه از رزین کامپوزیت را روی دندانها قرار دهند.

بهتر است بدانید که در بین برندهای گوناگون کامپوزیت دندان کامپوزیتهای آمریکایی، ژاپنی و آلمانی از بهترین نوع کامپوزیتها به شمار میآیند. اما موارد دیگری نیز وجود دارد که اطلاعات درباره شان، میتواند به درک بهتر این مسئله کمک کند. چرا که لمینت دندان نیاز به تراش دارد. امکان دارد دندان ترمیم شده بلند باشد با تنظیم اندازه دندان می توان مشکل را برطرف کرد. گاهی ممکن است کامپوزیت جداگانهای را برای لایههای مختلف (لایههای داخلی یا سطحی) یا بخشهایی از ترمیم (کل دندان یا لبههای آن) انتخاب شود. یکی از سوال های پرکاربرد در زمینه کامپوزیت دندان این است که کامپوزیت برای چه دندان هایی مناسب است؟

چه کسانی میتوانند دندان های خود را کامپوزیت کنند؟ اگر دندان های شما مشکلات جزیی دارد، به عنوان مثال کمی کج است. اگر بخواهید لمینت دندان انجام دهید راه برگشتی وجود ندارد. البته که اگر در این روش دندانهای اصلی فرد تراشیده نشود، ضرری نخواهد داشت. پیش از پاسخ به این سوال که چند دندان باید روکش شود، باید بدانید که هر کدام از دندان های شما یک واحد دندان محسوب می شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کامپوزیت دندان در کرج ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.