کرم درمان لک های تیره پوست الگوترم

کک و مک در برابر دیگر انواع لک ها دارای عمق بیشتری است ، بنابرین در بسیاری از موارد حتی با استفاده از لیزر هم به راحتی از بین نمی رود. چنانچه بافت محصولات پوست سنگین باشد و درون منافذ آن داخل شود، باعث ترشح بیشتر سبوم و در نتیجه کرم ضد لک هیدروکینون چربترشدن پوست میشود. ویتامین E تمام احتمالات پوست شما را برای پیر شدن، چروک و شل شدن تغییر می دهد و آن را جوان و سفت نگه می دارد. تمرکز اصلی این مقاله بر روی مقایسه قدرت از بین برندگی لک، سرعت درمان لک، میزان عوارض جانبی این کرم ها بوده و در انتهای مقاله در مورد نحوه انتخاب هر یک از این کرم ها و اینکه هر کدام برای درمان چه نوع لکی مناسب هستند، توضیح می دهیم.

در خصوص لکه های ایجاد شده در اثر نور آفتاب نیز می توانید از کیت روشن کننده تراست در کنار ضد افتاب استفاده کنید. اسید کوجیک به عنوان نرم کننده پوست و برای درمان تجمع ملانوسیت استفاده میشود. این محصول خاصیت ضد لک داشته و به طور اختصاصی برای پوستهای چرب و مستعد آکنه ساخته شده است. استفاده از این کرمها در دراز مدت، ناهماهنگیهای رنگ پوست را برطرف میکند و ظاهر پوستهای کمحال و افتاده را جوان و شاداب نشان میدهد. همچنین وجود فرمول مؤثر هیدروکینون در این کرم انواع لکهای موجود بر روی پوست را سریع درمان کرده و فیلتر ضد آفتاب بهکاررفته در این محصول از پوست در مقابل اشعه مضر نور خورشید محافظت میکند.

این محصول جلوی نفوذ اشعه فرا بنفش به پوست را گرفته و عوامل آسیب رسان پوست را کم میکند . ملانوسیتها که در لایه های زیرین اپیدرم قرار گرفته اند، ماده ملانین را سنتز می نمایند و بعد از آن این ماده کراتینوسیتها که در لایه های بالاتر اپیدرم جای دارند منتقل می شوند.هر چه ملانوسیتها، ملانین بیشتری تولید کنند رنگ پوست تیره تر میشود.بروز لکه های پوستی هم ناشی از ترشح بیش از اندازه ملانین در لایه های پوست است.در اثر اشعه ماورای بنفش ناشی از تابش خورشید کراتینوسیتها ماده ای به نام اندوتلین ترشح می کنند که به گیرنده های ملانوسیتها منتقل میشود و دستور سنتز ملانین را ملانوسیتها صادر می کنند.

در طی روز استفاده از کرم ضد آفتاب الزامی است. اولین عامل تاثیرگزار در رنگ پوست و مو ترکیبی به اسم ملانین است. در فرمولاسیون این محصولات از مواد شیمیایی و طبیعی متنوعی بهره گرفته میشود که تولید ملانین در پوست را کاهش میدهند. لکه های تیره می توانند توسط عوامل مختلفی از قبیل آسیب های رادیکال آزاد (این ویتامین سرشار از آلفا توکوفرول است.