گروه شرکت های بومرنگ

با اینحال برای اینکه چنین شرایطی رخ بدهد باید لامپ هایی را خریداری نمایید که از این قابلیت پشتیبانی می کنند. توپولوژی حاصل یک ساختار درختی آزاد است که از لحاظ چیدمان قابلیت انعطاف پذیری زیادی را ایجاد می کند. شاید بلوتوث در ذخیره انرژی بهتر عمل کند اما قابلیت های آن نیز محدود است. دستگاهی که از وای فای استفاده می کند در یک روز انرژی زیادی صرف می کند. به همین خاطر است که از این گزینه در دستگاه های امنیتی استفاده می شود. در این شرایط هر دستگاهی که در محدوده باشد می تواند با دستگاه دیگر ارتباط داشته باشد. در این میان Z-Wave و Zigbee از شبکه مش استفاده می کنند. علاوه بر این، وای فای یک شبکه متمرکز محسوب می شود. به همین خاطر است که برای کارکرد بهتر به وجود یک روتر نیاز دارد تا بتواند کار شبکه سازی را تسهیل نماید. ساختمان هوشمند چه ویژگی هایی دارد ؟ حالا سوال اینجاست که چه چیزی باعث می شود Z-Wave یا ZigBee بهتر و راحت تر از اتصالات وای فای پروژه هوشمند سازی خانه و بلوتوث باشد؟ اینکار نه تنها باعث راحتی تان می شود بلکه بسیار جذاب هم هست.

سیستم های روشنایی هوشمند را می توان به کمک واتس اپ و سایر کانال های ارتباطی با یک SmartContact واحد بر روی گوشی کاربر کنترل و مدیریت کرد. در مقایسه با سایر وسایلی که برای هوشمندسازی خانه خریداری می شود نصب این کلیدها نیازمند چند گام ساده هست. در خانه هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، همواره اطلاعات بر روی سرور ذخیره میشوند. همچنین اگر تمایل دارید تا شرکت خانه های هوشمند برایتان این برآورد را انجام دهد از طریق لینک زیر فرم مربوطه را پر نمایید تا در اسرع وقت از قیمت هوشمندسازی منزل خود مطلع شوید. ما در شرکت خانه های هوشمند تمامی ساختمان ها را فارغ از نوع کاربری، اندازه و سال ساخت آن ها هوشمند می کنیم. برای اینکه کارتان با دقت بیشتری انجام شود باید کلیدهایی که در حال حاضر بر روی دیوار دارید را تغییر دهید و جایگزین کنید. بعد از اینکه کلید را نصب کردید باید به سیستم هوشمند خانگی تان وصلش کنید. در شبکه مش، سیگنال از یک هاب مرکزی منتقل می شود. فضا های فرعی مانند آبدار خانه و سرویس بهداشتی ، اتاق تکثیر و کپی ، صندوق و خیلی فضا های دیگر که نیاز یک فضای اداری است را میتوان در کانکس اداری گنجاند که بستگی به کاربری و نیاز خریدار دارد.

در این روش هوشمندسازی استانداردهای متفاوتی وجود دارد که از جمله آن می توان به knx،BACnet ، LON ، S-Bus اشاره کرد. یادتان باشد در کنار رده قیمتی لوکس این امکانات در اجرای پروژه شما وجود دارد و مسلما این کلاس قیمت برای پروژه شما میارزد. بنابراین ضرورت دارد تا شرکتهای ساختمانی در مشهد در پروژههای جدید خود به دنبال هوشمندسازی ساختمان ها باشند. در این موارد همراه داشتن یک دسته کلید کار معقولی به نظر نمی رسد. کنترل کننده های نور هم یکی از موارد مهمی هستند که باید مدنظر داشته باشید. خوب همانطور که مشاهده کردید بهترین دستگاه های هوشمند خانگی باید از ترنسمیتر وایرلس استفاده کنند. از آبیاری گیاهان تا موسیقی ای که دوست دارید صبح با آن از خواب بیدار شوید. آیا تا به حال به فکر هوشمند کردن خانه افتادهاید؟ خانه هوشمند چیست؟ مزایای خانه هوشمند چیست؟ خانه هوشمند در دهه 2000: سیستمهای هشدار، روشنایی و تهویهی مطبوع به خانههای هوشمند اضافه شد. این موضوع در صنعت کاربردهای بسیاری داشته و بعد از کاربردهای گسترده تری پیدا کرده و خانه هوشمند نیز از آن بهره برده است.

تفاوت اصلی خانه هوشمند با خانه های معمولی در این است که تجهیزات در خانه هوشمند به هم وصل است و به نوعی مکمل هم هستند و با یک دستگاه سنترال (مرکزی) کنترل می شود. در این سیستم آب گرم تولید شده در موتورخانه ساختمان از طریق لوله هایی که با الگویی مشخص در کف خانه ها قرار می گیرند گرما را به محیط منتقل می کنند. اگر می خواهید وسیله ای را بر روی دیوار ها یا حتی یک آویز را به سقف پیچ کنید ، بهتر است پیچ و بار وسیله مورد نظر دقیقا بر روی پروفیل های آهنی قرار گیرد و از آنجایی که این پروفیل ها با فاصله کمی در همه جای سازه حضور دارند ، پس می توان در همه جا از آنها استفاده نمود. در سوی دیگر، ZigBee و Z-Wave انرژی بسیار کمتری صرف می کنند. استفاده معمولی از اتوماسیون خانگی شامل کنترل روشنایی، ﮔرمایش و سرمایش، امنیت، بهینه سازی مصرف انرژی و غیره می باشد. در آخر نیز باید به این نکته اشاره کرد که کیوسک های دستگاه عابربانک باید مجهز به دستگاه های ذخیره برق برای مواقع اضطراری و سیستم های هوشمند درب بازکن با کارت عابر بانک و همچنین سیستم های خنک کننده مخصوص باشد که با توجه به شرایط و ابعاد کانکس مقدار و قدرت هرکدام مشخص می گردد.همچنین در برخی از این کیوسک ها فضایی برای قرار گرفتن اپراتور و یا یک کارمند بانک در نظر گرفته می شود که در ساعات اداری در آن حضور یافته و ضمن راهنمایی مشتریان در انجام برخی امور اداری چنانچه سیستم ها قطع شده یا دستگاهی نیاز به شارژ داشته باشد، به امور آنها رسیدگی کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هوشمند سازی خانه در ایران لطفا از سایت ما دیدن کنید.