6 بهترین بسترها و ابزارهای یکپارچه سازی ابر

برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر این امکان را برای تیم های بازاریابی ایجاد می کند که با مشتریان ارتباط برقرار کنند ، تحقیقات مهم انجام دهند و تصمیمات مبتنی بر داده بگیرند که می تواند به افزایش ROI کمک کند.

چالش؟ با دیگر بخشهای تجاری که از مجموعه برنامه ها و خدمات ابری خود استفاده می کنند ، سیلوها به سرعت ظاهر می شوند. و این قطع ارتباط دپارتمان با افزایش حجم برنامه ها در حال افزایش است: داده های نظرسنجی اخیر نشان داد که مشاغل بزرگ به طور متوسط ​​از 175 برنامه مبتنی بر ابر استفاده می کنند ، در حالی که شرکت های کوچکتر به طور متوسط ​​73 برنامه را مستقر می کنند.

بسترهای یکپارچه سازی ابری راهی را برای برطرف کردن این شکاف دیجیتالی با ایجاد امکان نظارت و مدیریت برنامه های متفاوت از یک سیستم متمرکز واحد برای تیم های فناوری ارائه می دهند. در این پست ، ما ادغام ابر را بررسی می کنیم و بهترین ابزارهایی که می توانید برای تجزیه سیلوهای بخش استفاده کنید.

اکنون بارگیری کنید: قالب های گزارش دهی بازاریابی رایگان

ادغام ابری: کی و چگونه

همانطور که توسط شرکت تحقیقاتی Gartner اشاره شد ، بازار راه حل های نرم افزاری به عنوان خدمات (SaaS) در راه رسیدن به بیش از 122 میلیارد دلار در سال 2021 است ، که تا حد زیادی از تقاضا برای برنامه های چابک و انعطاف پذیر که به تیم ها اجازه می دهد در هر کجا کار کنند ، تأمین می شود. هر زمان.

هرچه کسب و کار شما هر روز از برنامه های بیشتری استفاده کند ، محیط IT شما پیچیده تر می شود. در نتیجه ، ارزش استفاده از بسترهای یکپارچه سازی ابری در اسرع وقت را دارد – شرکت ها می توانند قبل از اینکه حجم برنامه ها به صورت تصاعدی افزایش یابد ، با ویژگی ها و عملکردهای کلیدی آشنا شوند.

خود ادغام را می توان با استقرار زیرساخت ها و سرویس هایی که از ارتباطات ابری پشتیبانی می کنند ، در داخل اداره کرد ، اما این رویکرد حتی برای شرکت های بزرگ وقت گیر و پرهزینه است. در همین حال ، سیستم عامل های یکپارچه سازی ابری برای ساده سازی این فرایند اتصال و کاهش مدت زمان مورد نیاز برای استقرار طراحی شده اند.

مزایای یکپارچه سازی ابر

استقرار سیستم عامل های ادغام ابری مزایای متعددی را برای مشاغل فراهم می کند ، از جمله:

بهبود همکاری

سیلوها برای مشاغل کوچک مشکل ساز هستند – اگر تیم های بازاریابی از مجموعه ای از برنامه ها و داده ها استفاده می کنند ، در حالی که تیم های توسعه محصول ، تولید و منابع انسانی از دیگری استفاده می کنند ، نتایج می تواند از اهداف تجاری ناسازگار که ROI را محدود می کند گرفته تا کارهای تکراری که کارایی کلی را کاهش می دهد ، متفاوت باشد.

بسترهای یکپارچه سازی ابری راهی برای اتصال برنامه ها و بخش های متفاوت ارائه می دهند و این امکان را برای تیم ها فراهم می کند که از داده های مشابه در زمان واقعی استفاده کنند و همکاری کنند.

افزایش دید

هنگام استفاده از بسترهای یکپارچه سازی ابر ، شرکت ها از افزایش دید بهره مند می شوند. با یکپارچه سازی محیط برنامه ها تحت یک راه حل واحد ، تیم های فناوری اطلاعات به راحتی می توانند ببینند چه اتفاقی می افتد ، چه زمان و چرا. در نتیجه ، شرکتها آمادگی بیشتری برای برخورد با تعارضات برنامه یا الزامات تیم در صورت بروز دارند ، نه بعد از واقعیت.

کنترل هزینه پیشرفته

برنامه های ابری که بدون کنترل و بدون نظارت رها می شوند با گذشت زمان هزینه های قابل توجهی را به همراه دارند ، به ویژه اگر آنها به طور مداوم داده ها را جمع آوری یا استفاده می کنند. ادغام ابری این امکان را برای مشاغل فراهم می کند که ببینند چه چیزی در شبکه آنها اجرا می شود و میزان استفاده از برنامه ها را ارزیابی کرده و به آنها این امکان را می دهد تا هزینه های کلی فناوری را بهتر مدیریت و نظارت کنند.

مشکلات احتمالی ادغام ابر

به طور کلی ، سیستم عامل های یکپارچه سازی ابر ، استقرار ، استفاده و نظارت بر برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر را ساده می کند. تکامل این عمودی بازار به این معناست که چالش های اساسی بسیار اندک هستند ، اما مشکلی وجود دارد که مشاغل باید به آن توجه کنند: انتخاب بستر مناسب.

با وجود مجموعه ای از گزینه ها در حال حاضر و هر کدام ترکیبی از ویژگی ها و عملکردهای مختلف ، به راحتی می توانید در جزئیات غرق شوید. نتیجه؟ با توجه به ترکیب خاص برنامه ها ، خدمات و نیازهای پرسنلی ، ممکن است مشاغل به انتخاب پلتفرمی بپردازند که به جای استثنایی عملکرد مناسبی داشته باشد.

برای یافتن بهترین تناسب اندام به کمک احتیاج دارید؟ بیایید برترین پلتفرم های یکپارچه سازی ابر را ، که توسط سایت بررسی معتبر G2 رتبه بندی شده است ، تجزیه کنیم.

1. JitterBit

امتیاز G2: 4.7/5.0 (228 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: JitterbitJitterBit به عنوان یکی از رهبران فضای iPaaS ، به شما امکان می دهد هزاران برنامه SaaS ، ابر و داخلی را در یک رابط تلفیق کنید. همچنین می توانید از الگوها و گردش کار از پیش ساخته آنها برای خودکارسازی فرایندهای تجاری خود استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید رابط های برنامه نویسی برنامه کاربردی (API) جدیدی را از برنامه های کاربردی سازمانی یا داده های موجود در پلت فرم API آنها ایجاد کنید. حتی می توانید API های تازه ایجاد شده خود را با API های خارجی ترکیب کنید تا راه حل های جدید تجاری ارائه شود.

آنچه دوست داریم:

Jitterbit همه چیز در مورد آسان کردن ارتباط برنامه ها و API ها برای شرکت ها در روزها و نه در هفته ها است. این راه حل توسط هزاران شرکت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و شامل برنامه های قدرتمند و ابزارهای ادغام API است که به مشاغل این امکان را می دهد که نه تنها فرآیندهای کلیدی را ساده کنند ، بلکه داده های اطلاعاتی را بر اساس تقاضا جمع آوری کنند.

2. مرکز عملیات

امتیاز G2: 4.6/5.0 (297 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: مرکز عملیات

Operations Hub از فناوری همگام سازی دو طرفه هوشمند PieSync استفاده می کند تا اطلاعات مشتری را در یک برنامه پس از تغییر در برنامه دیگر ، به روز کند. پلتفرم ادغام ابر همچنین به شما امکان کنترل کامل برنامه هایی را که برای همگام سازی انتخاب می کنید ، می دهد ، اطلاعات مشتریان را از چندین برنامه ادغام می کند و همه داده های شما را در یک مکان ذخیره و به روز می کند تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و دقیق ترین تصمیمات مبتنی بر داده را برای خود بگیرید. کسب و کار.

آنچه ما دوست داریم

مطمئناً ما کمی مغرض هستیم ، اما واقعیت این است که Operations Hub یکی از بهترین راه حل های یکپارچه سازی ابر در G2 است. Operations Hub با مجموعه ای از ابزارها از جمله همگام سازی داده ها ، اتوماسیون کیفیت داده ها و قابلیت برش داده ها و برش داده ها بر اساس تقاضا ، همه چیز مورد نیاز برای راه اندازی و توسعه کسب و کار شما را دارد.

3. زاپیر

امتیاز G2: 4.5/5.0 (729 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: ZapierZapier با قابلیت اتصال و به اشتراک گذاری داده ها با بیش از 1000 برنامه وب مانند فیس بوک ، QuickBooks و Google Drive ، می تواند تقریباً هر نوع فرایند تجاری را خودکار کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک گردش کار در ویرایشگر آنها ایجاد کنید ، برنامه هایی را که می خواهید در گردش کار خود بگنجانید انتخاب کنید و برنامه های خود را بدون دخالت اضافی با هم تماشا کنید.

آنچه ما دوست داریم

Zapier بر سه اصل کلیدی استوار است: ادغام ، خودکارسازی و نوآوری. ادغام برنامه های وب را تنها با چند کلیک پیوند می دهد ، اتوماسیون با استفاده از گردش کار به نام “Zaps” داده ها را بین برنامه ها منتقل می کند و نوآوری به شما امکان می دهد بدون نیاز به کد ، فرایندهای بهتری بسازید. همه گفته شده؟ این برد-برد-برد است.

4. پلت فرم MuleSoft Anypoint

امتیاز G2: 4.5/5.0 (495 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: MuleSoftپلتفرم MuleSoft Anypoint با اعتماد بیش از 1600 شرکت بزرگ به شما امکان می دهد تمام API ها و ادغام های خود را در یک پلت فرم مدیریت کنید. همچنین می توانید API های خود را بسازید و ادغام کنید. ادغام با هر برنامه ، داده یا دستگاه ؛ استقرار یکپارچه سازی داخلی در ابر بدون بازنویسی هر گونه کد ؛ و از داده های خود محافظت کرده و با استفاده از دروازه های پیشرفته و رمزگذاری ، دسترسی به کارمندان را مدیریت کنید.

آنچه ما دوست داریم

Mulesoft همه چیز در مورد سرعت و سادگی است. دارایی های قابل استفاده مجدد API ایجاد ادغام برنامه ها را تنها با چند کلیک آسان می کند و توصیه های یادگیری ماشین به تغییر خودکار داده ها کمک می کند. بعلاوه ، مشاغل از طریق یک رابط واحد به صورت لحظه ای به API ها و ادغام ها دسترسی پیدا می کنند.

5. IBM App Connect

امتیاز G2: 4.3/5.0 (207 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: IBM App Connectبا استفاده از IBM App Connect ، می توانید داده های خود را بین برنامه های کاربردی داخلی و مبتنی بر ابر ادغام کنید ، API ها را روی یک رابط بصری و بدون کد بسازید و گردش کارهایی ایجاد کنید که فرآیندهای کسب و کار شما را در برنامه های مختلف خودکار می کند. همچنین می توانید IBM App Connect را در هر فضای ابری یا محیطی مستقر کنید.

آنچه ما دوست داریم

بخشی از جذابیت اینجا این است که IBM مدتها پیشرو در زمینه ادغام و عملیات فناوری بوده است ، اما ویژگیهای راه حل است که واقعاً آن را متمایز می کند. با استفاده از اتصالات برنامه از پیش ساخته شده و معماری یکپارچه سازی چابک (AIA) ، سازمانها می توانند به راحتی همه برنامه ها را در همه محیط ها برای حداکثر انعطاف پذیری عملیاتی متصل کنند.

6. دل بومی

امتیاز G2: 4.2/5.0 (222 نظر)

بستر یکپارچه سازی ابر: دل بومیDell Boomi با اعتماد بیش از 8000 مارک تجاری به شما امکان می دهد تمام پلتفرم های دیجیتالی خود را در یک واحد ادغام کنید. با متحد کردن همه داده ها ، برنامه ها و فرآیندهای خود ، بومی اساساً همه سیستم ها و دارایی های فناوری شما را در یک مکان ذخیره می کند. با Boomi ، همچنین می توانید API های خود را مدیریت کنید ، کیفیت داده های خود را حفظ کنید ، با حداقل دانش کد نویسی گردش کار ایجاد کنید و برنامه های کاربردی توسعه دهید.

آنچه ما دوست داریم

با بیش از 15000 مشتری در سراسر جهان ، Boomi همچنان یکی از برترین پلتفرم های یکپارچه سازی ابر است. راه حل دل بر سه حوزه اصلی تمرکز دارد: داده ها ، سیستم ها و افراد. این وعده ادغام فوری هر سه را برای کمک به تسریع و ساده سازی عملیات مبتنی بر ابر می دهد.

حداکثر استفاده از یکپارچگی ابری

سیستم عامل های ادغام ابری می توانند به ساده سازی و ساده سازی مدیریت برنامه در مشاغل کوچک شما کمک کنند. مهمتر از همه ، آنها می توانند با ارائه راهی برای همکاری و ارتباط تیم ها بدون در نظر گرفتن نحوه ، زمان و مکان استفاده از داده های شرکت ، به شکستن سیلوهای عملیاتی کمک کنند. این به تیم شما قدرت می دهد تا بینش های کاربردی ارائه دهد و از برنامه های مبتنی بر ابر در مقیاس بیشترین استفاده را ببرد.

یادداشت ویراستار: این پست در ابتدا در مه 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

  قالب های گزارش بازاریابی